Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nőket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha a férfi Viagrával doppingolja magát?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mindenkinek olyan a gyári beállítása, hogy az sokáig tartó, erős, kiemelkedő teljesítményt nyújtson.

De a férfiak is szeretnék férfinak érezni magukat, kielégíteni a nőt. Sok gyenge férfierővel bíró férfi szintén szeretné látni, hogy a nő fantasztikusan érezte magát. Nem pedig egy savanyú, kiábrándult arcot a háromperces félkemény aktus után, hogy "öhm, ez ennyi?"

Miért baj az, ha használják az orvostudomány adta lehetőségeket a jobb szexuális élet céljából?

Hiszen ez win-win helyzet, nem?



2022. aug. 16. 08:56
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
79%
Nem okoskodtam ember, megkérdeztem, hogy téged egyedül egy testrés tart-e vissza a leprolisodástól. Szépen kikerülted a válaszadást.
2022. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
17%

22.


Mindkét félnek ki kell mennie fürdeni előtte, nincs a világon undorítóbb, mint egy mosdatlan, izzadt, pállott ember - különösen nyáron! Én napi kétszer zuhanyzom, kánikulában 4-5 alkalom is lehet. Télen forró, illatosított habfürdő, hogy utána még másnap is az illat áradjon a húsomból.



"a másik már el is felejti hogy akartak valamit" - remélem ez csak tréfa volt, mert ijesztő, ha valaki ennyire feledékeny. Hogy jut el bárhová is, ami fél óránál messzebb van? ("Hová is indútam?")



A felelősség tudatos megúszása csak simán hasznos, és több eredményt hoz, mint az ún. "kemény munka", aminek semmilyen formában sincs értelme, mert a lapok előre leosztottak, sajnos, általában a hazugok között.


Az élvezet pedig túlzás, inkább csak szórakoztató kitalálni a tökéletes alibit, pár lépéssel mindig előre számolni, mint a sakkban és az egyetlen eset amikor az ártalmatlan karakterem szinte tökéletes pajzs. (Lásd még "Ha ő ott van, ki gyanúsítaná sze-sze-szegény da-dadogós Mógus professzort?") Továbbá mindig vannak régi ellentétek, ezáltal hajlam a másik fél vádlására az örök haragosok között. Régi munkahelyemen simán manipuláltam a legagresszívebb, legpszichóbb alvezért és iszonyú sok dolgot megengedhettem magamnak, mindezt úgy, hogy a többiek megvoltak győződve róla, hogy én milyen szorgalmas vagyok, meg kaptak év végi kitüntetést. Azok a szép idők :D


Most a legutóbbi ügyeskedésemmel, kvázi hazugságommal összeadva egy nagyobb összeghez jutottam. Ha őszinte lettem volna - pont 0 lett volna belőle. És kellően régen volt, hogy már biztos legyen, hogy erről senki nem tudott vagy tud, semmi bizonyíték nincs.


És ezt látom máshol is, hogy a tisztességes, a valóban őszinte ember ráfarag, ő lesz a balek, a mártír, a feláldozható, a cseszegetett, aki belebetegszik a munkába, aki mögött összemosolyognak a miatta jól járók, és őt szopatják elsőnek, ha gond van.

2022. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
77%

"nincs a világon undorítóbb, mint egy mosdatlan, izzadt, pállott ember"


Ezek szerint te mosdatlanul, izzadtan, pállottan üldögélsz, amíg jön a szex? Ugye, hogy nem... Ha meg tiszta vagy, akkor minek tisztálkodni?


Ja és oké, pszichopata vagy... De akkor ne jóemberkedj többet, ha kérhetem.

2022. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
13%

30.


A 30 percet úgy értettem, hogy 15-15 (megközelítő adat, legyen mondjuk csak 10-10 perc), csak ez valóban kimaradt, elrontottam.


De annyi kell. Nincs kiábrándítóbb a büdös embernél, legyen az fokhagymaszag, poshadt víz-szag, doh-szag, penész-szag, hajléktalanokra jellemző "irodai mosdó" szag, állott vér szaga (ez még ebből a mezőnyből is kiemelkedik). Túl sok a keveset tisztálkodó ember, ismerek olyat aki heti kétszer zuhanyozik. Mondjuk ő "legalább olyan rossz, mint a szaga!", helyi romaság, csövesség alapból ilyen, ezért is legyünk mi kulturált emberek tiszták.


Mert azért csak jobb jó illatúan, tisztán megélni a szerelmet, mint izzadtságszagban/seggszagban/lábszagban/büdös ruhák szagában, a nemi szervek bűze pedig kifejezetten émelyítő, ha elhanyagolják. Gondolj egy nyári buszozásra vagy sorban állásra - milyen büdösek már néha a körülötted állók. Hát nem undorító? Hozzáérnél olyanhoz, aki ilyen?

2022. aug. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem ítélkeznék ilyen keményen egy olyan dologgal kapcsolatban, amiről valószínűleg tényleg nem tehet az ember fia.


Azt nem tudom, hogy zavarna-e, szerintem ha minden más rendben van a kapcsolatban, és egyébként szexuális életünk lenne ettől függetlenül, akkor miért ne.

2022. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
11%

33.


Még egyszer - napi kettő zuhanyzás a minimum, de speciális esetben lehet több is, és ez pl. speciális eset volna. A spontánság pedig nem egy működőképes modell, túl sok a változós tényező.


Még ha nem is fürödnek előtte a felek, egy alapos fogmosás azért minimum lenne, habár elnézve a legtöbb ember lepedékes, rohadt fogait, már ebben sem vagyok biztos. És akkor még a lehelet meg a szájban maradt ételmaradékok... Fúj.

2022. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Igen. Mint mindenkinek. Ez az alap. Ha ezen a legalapvetőbb területen nem működsz, elmegy az életkedved is. De ezt csak az értheti, aki érintett a problémában.
2022. aug. 16. 11:16
 38/56 anonim ***** válasza:
76%

"a másik már el is felejti hogy akartak valamit" - remélem ez csak tréfa volt"


Nyilván nem úgy értettem, hogy mindketten amnéziások vagy demensek. Hanem úgy, hogy fél óra kiesés elég ahhoz, hogy az ember figyelme már más dologra terelődjön. Szerintem ez is érthető annak, aki szexelt már életében.


A többihez csak annyit mondanék, hogy ne akard egyszerre kijátszani az ügyeskedő, ravasz streetsmart válallkozó kártyát és itt fosni az igét, "hasznos" válaszokat adva, mert a kettő együtt nem megy. Főleg ne jöjj majd akkor erkölccsel, meg ilyen balek, "avítt" dolgokkal akkor, ha valaki történetesen a TE károdra követ el hasonló dolgokat. (Ettől még nem kívánom).

2022. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
79%
Edricus, szexeltél már?
2022. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
25%

38.


Mivel kettős személyiségem van, így amit kérsz, lehetetlen. Az a személyiségem másik oldala, a "fényes oldal", a pozitív rész. Ezért van az, hogy megbánásaim nem megjátszottak, hanem valósak. Mert az is a személyiségem része. És ezért megy jól mások becsapása meg a dolgok megúszása, mert a jó oldalam is valós, nem megjátszott és sokan meg is kedvelik azt, mert nem tudnak a sötétebb tónusokról.


A jó nem mossa el a rosszat, de a rossz sem a jót. Amúgy nem egyszerű ilyen kettősségben élni, de mivel semmilyen következménye nincs és főleg nem veszélyes, így együtt kell élnem magammal, úgy hogy a legtöbb dologról kettős véleményem van és mindig az diadalmaskodik, amelyik részem éppen erősebb. De amúgy nem jó érzés, mert így ha jót teszek, akkor baleknak is érzem magam akit kihasználnak, ha pedig rosszat, akkor jól járok, de bűntudatom van utólag. Próbálom egyensúlyban tartani a két oldalt, és ugyanolyan számban jót cselekedni, mint amennyi rosszat. Ez utóbbira szükség van a túléléshez, ebből jön csak haszon. Az első pedig jó érzés.


A kettő együtt pedig nem működhet. Már-már skizofrén állapot, de úgy, hogy teljesen tisztában vagyok ezzel, tudatosan uralomra törekszem felette, és mivel van benne gyakorlatom, ez évről-évre jobban megy.

2022. aug. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!