Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a nőket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha a férfi Viagrával doppingolja magát?

Figyelt kérdés

Sajnos nem mindenkinek olyan a gyári beállítása, hogy az sokáig tartó, erős, kiemelkedő teljesítményt nyújtson.

De a férfiak is szeretnék férfinak érezni magukat, kielégíteni a nőt. Sok gyenge férfierővel bíró férfi szintén szeretné látni, hogy a nő fantasztikusan érezte magát. Nem pedig egy savanyú, kiábrándult arcot a háromperces félkemény aktus után, hogy "öhm, ez ennyi?"

Miért baj az, ha használják az orvostudomány adta lehetőségeket a jobb szexuális élet céljából?

Hiszen ez win-win helyzet, nem?



2022. aug. 16. 08:56
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
61%
Mert a nőknek a férfiakkal ellentétben fontos, hogy kívánd őket, szexisnek lásd őket. Ennek lenne jele az erekció. Ha ez nincs magától, az nem ér annyit.
2022. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
89%

19. A spontán szex fogalmát azért szerintem nem kell magyarázni. Akinek volt benne része, az tudja, milyen. Nem olyan, hogy "jaj várj, előtte kimegyek egy fél órára a fürdőbe". Mire visszajön lehet, a másik már el is felejti hogy akartak valamit. :D


"Oh, mennyi dolgot úsztam meg sima előrelátással és egy kis egészséges bizalmatlansággal."


Ezidáig értelek, de amit utána írsz, a felelősség tudatos megúszása szerintem már kissé pszichopátiás. ("A kedvencem amikor ketten ölik egymást, hogy ki volt a tettes, közben pedig tudom, hogy én voltam, de ez még csak szóba sem kerül") Aki ezt élvezi, az nem lehet rendben pszichésen...

2022. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a teljes őszinteség mindig automatikus vereség, sosem jön ki jól taktikailag"


Nézd. Nincs olyan, hogy valaki 100%-osan őszinte. Az autisták, na ők őszinték, ők kimondják, hogy pl. "jaaaj Marika néni, olyan csúnya az a kis bajusz magán, meg tessék már hazakotródni innen, zavar az ön jelenléte" vagy szükségesnek látják közölni ebéd közben, hogy "nézd, Pista bácsinak hogyan csorog a nyála, miközben eszik".


Egészséges emberek, azt hiszem pontosan értik, mit jelent őszintének lenni. Nem azt, hogy minden kis Petit perception-t megjegyzel meg elmondod, hogy most épp milyet szartál. Csak annyit, hogy tudatosan nem b..od át mondjuk a másikat. Röviden: őszinte vagyok, hogy veled is őszinték legyenek. Azért gondolom te is elvárod, hogy a másik ne viselkedjen veled sunyin. Pont itt bukik az az elmélet, amit hangoztatsz. Hogy így előnyös meg úgy éri meg játszmázni, simliskedni. Csak ha hozzád állna valaki így, te kérnéd legjobban számon..

2022. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
44%

"Én nem tudom, mivéle fapinákkal volt dolgotok, de szerinted nem tűnik fel egy nőnek, hogy a pasija farka SOHA nem áll fell magától? Most komolyan.."


Fapina vagyok és nekem is feltűnne. Leírtad, mi van, ha a nő kezdeményez, de fordítva? Nem kezdeményezne a párom soha? Vagy kezdeményez - amire vagy igent vagy nemet mondok - ha igent, félbeszakítja, elszalad bekapni a gyógyszert és várunk, ha nemet, akkor ül álló farokkal?


Edricus, remélem, találsz valakit, akivel teljesen őszinte lehetsz, mert magadat mérgezed a látásmódoddal.

2022. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
21, mégegyszer leírom. A probléma nem az, hogy nem kívánja a nőt a férfi. Hanem hogy olyan fizikai/pszichés jellemzőkkel rendelkezik, amik miatt nem működik megfelelően szexuálisan. És ismétlem: hidd el, ez az állapot a férfinak sem jó. Ne tudd meg milyen lelki teher. De ha már ez van, akkor had éljen már inkább gyógyszerrel szexuális életet, mint éljen egyedül, magányosan, lúzerként, alkoholistaként, míg egyszer néhány pohárral több után kinyírja magát.
2022. aug. 16. 10:40
 26/56 anonim ***** válasza:
15%
Attól még nem kell lúzernek meg alkesznak lennie. Téged a pina tart vissza attól, hogy lecsússz?
2022. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
50%

25

Ha megfigyeled nem azt mondjuk, hogy ne éljen szexuális életet. Nyilván joga van hozzá. Csak annyit mondtunk, hogy nekünk ez nem felel meg. Nekünk is jogunk van hozzá.

2022. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
26-os, érintett vagy a problémában? Nem. Ez egyértelműen látszik a kommentedből. Fogalmad sincs, milyen érzés így élni. Úgyhogy legyszi ne okoskodj.
2022. aug. 16. 10:53
 29/56 anonim ***** válasza:
27%
Márpedig ebben az esetben hazudni az egyetlen realista megoldás. Aki őszinte, az házhoz megy a pofonért. Örülhet, ha "csak" elhagyja a nő, nem pedig marad vele úgy, hogy szrrá csalja és nem kürtöli világgá a betegségét.
2022. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
87%

"A "spontán" testi aktus előtt tisztálkodni kell, különben undorító az egész, egy alapos tisztálkodás pedig majdnem 30 perc."


Tessék? :]

Na várj, lássuk, tudom-e értelmezni. Szerinted 30 perc egy alapos tisztálkodás. Gondolom, nem együtt végeznék, hiszen akkor rekord idő alatt kiderül, hogy nem áll a bré. Akkor viszont - hacsak nincs 2 fürdő -, 60 percre rúg a spontán szex előkészülete.

Haver... Ha neked a spontán szexre egy órát kell készülni, akkor milyen a nem spontán? Időpontot kell kérni telefonon? O.o

2022. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!