Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha sosem akar időt tölteni a családoddal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, ő 31 én 23 vagyok

nem akarna a mi családunkkal nyaralni menni, nem akar részt venni a szülinapokon, fél évente 1x jön hozzánk

Ti mit tennétek?



2022. aug. 16. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Igen
2022. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, akkor szakits.


En peldaul nem szeretek tomegesen kirandulgatni, meg szulinapozni sem. A sajatom sem tartottam soha es probaltam titkolni mindenki elol mikor van, hogy nehogy felkoszontsenek.

De en minden parommal/baratnommel mar az elejen tisztaztam, hogy ilyen vagyok. Csak szukebb korben szeretek lenni (kettesben).


Sosem unatkozom, van hobbim. Ezert barmilyen ilyen latogatas/buli/utazasok csak aldozatok tolem, mert mindig tudok barmi mas jobbat csinalni. Nem fogok megvaltozni.

Ha a baratod is ilyen, akkor kerdezd meg, hogy o szeretne-e vagy akar-e valtozni erted? Ha nem, akkor egyertelmuen szakits.

2022. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha más "baj" nincs vele.
2022. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mennék nélküle a családhoz. Velem jött össze, nem velük, nem is kötelező számára.
2022. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fontos ,hgoy a családommal jóban legyen! Meg ha ott akarok időt tölteni,akkor közösen menjünk, és akkor ott is együtt vagyunk legalább. Munkából adódóan van olyan hogy csak 1-1 pihenőnapom van elvétve a héten belül. Ha nem jön velem,akkor nem tudunk együtt lenni egyik nap.


De ha más semmi bajod nincs a kapcsolaton belül vele+neki sincs baja,hogy egyedül mész a családodhoz,akkor szerintem ne szakíts vele :)

2022. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy önmagában emiatt szakítanék, alapvetően szerintem nem attól jó vagy rossz valakivel, hogy ott pózol-smúzol a családi programokon. Nem mindenki van annyira oda az ősökkel való találkozókért, egy közös nyaralás részemről is szinte kizárt, de a többi családi esemény is sokszor olyan, mintha a fogamat húznák. De a párom kedvéért azért elmegyek, elkísérem, mint társ, ha egyszer ő a párom. Valószínűleg az esetedben inkább ezt hiányolnám a részéről. Illetve a szándékot, hogy ha nem is esik neki jól, azért mégiscsak próbáljon egy alap fenntartható kapcsolatot kialakítani a szüleimmel. Nem is annyira a jelen miatt, hanem pl. ha majd családalapításban gondolkoznánk, és a szüleim egyúttal az ő gyerekeinek a nagyszülei lesznek.
2022. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem.


1. Én is introvertáltabb típus vagyok, jobban kedvelem 1 szeretett személy társaságát, nem szeretem a felszínes összejöveteleket. Ha megfigyeled, akiknek családjuk van, azok is protokoll-szerűen látogatnak egymás családjaihoz, hébe-hóba, muszájból. A saját család az első. Igaz, egy kapcsolat még nem család, de az alapelv hasonló: ti magatokat legyetek az elsők.

2. Lehet, hogy valami oka van. Nem volt a családod bunkó vele, max. nem tudsz róla? Nem éreztetnek vele valami kellemetlent, vagy csak nem fogadják el teljesen? Lehet, hogy a párod sem beszélt erről.

2022. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Belegondolva hogy én a mostani párom családját sem kedvelem és eszembe sincs velük nyaralni stb így ezt fordítva sem várom el sose egy pasimtól se.
2022. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Ha jóban vannak az szuper, ha nem szimpik egymásnak akkor ez van.

Mondjuk komplett nyaralásra én magam se szívesen mennék velük. :D

2022. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!