Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha sosem akar időt tölteni a családoddal?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, ő 31 én 23 vagyok

nem akarna a mi családunkkal nyaralni menni, nem akar részt venni a szülinapokon, fél évente 1x jön hozzánk

Ti mit tennétek?



2022. aug. 16. 16:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Annak idején nem jártam volna az asszonnyal a családjához minden hétvégén, talán még mindig együtt lennénk. Legközelebb nem követem el ezt a hibát, drága anyós nem fog tudni bekavarni
2022. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Voltam már én is úgy, ahogy a 11-es! Nálunk sosem volt gáz semmiből, ha mégis, hamar bekussoltattam mindenkit itthon, el kellett fogadniuk a lányt. Náluk ezzel szemben meg folyamatosan ment a szúrkálódás, kavarás, ellenszenv, bűntudat-keltés. A lányos háznál nem is nézik jó szemmel, ha a fiú ott hetel sokszor. Egy lány nem is tudja olyan hathatósan megvédeni a párját a saját családjától, ahogy egy fiú megteszi ezt otthon. Minden szempontból jobb, ha addig, amíg nincs külön helyük, ahol ellehetnek, inkább a fiúhoz járnak mindig, és a lányos házhoz minél kevesebbet.
2022. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Én akkor szakítanék, ha rendszeresen családi programokra kellene járnom.
2022. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha más gond nincs a barátoddal én nem szakítanék. Veled van együtt, nem a családoddal. Azt meg pláne had döntse már el, hogy akar e menni nyaralni szüleiddel vagy nem.
2022. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%
Én a saját családomhoz nem megyek fél évente... szal én nem.
2022. aug. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont nekünk így jó. Anyámék az összes pasim utálták meg engem is utálnak, úgyhogy szívesseget teszek neki. Én meg szorongós vagyok utálom az ilyen jajj mert rokon há legyél vele beszélő viszonyba. Nála se jobb a helyzet, uh nem is mutatott be soha a családjának. Nem azért, mert szégyell, csak tudom milyenek(dettó anyámék), nekem is csak kényelmetlen modoroskodás, uh tökéletesen megfelel így.
2022. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem! Elfogadnám!
2022. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kapcsolatban legalább az egyik családdal mindig van valami gond, vagy meg-nem értés, el nem fogadás, stb.. Az a ritka, ahol nincs semmi feszkó. Szóval teljesen átlagos sztori a tiétek. Ezen alapon egyáltalán nem szakítóok a fenti. Nyaralni én még akkor sem mennék el a párom családjával, ha jóban lennénk. Isten őrizz...
2022. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!