Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne az azonnali reakciod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az azonnali reakciod? Azt csiripelték a madarak, hogy mással csókolóztál.

Figyelt kérdés

mi lenne a reakciód erre hirtelen?

Ha nem tettél ilyet

Ha tettél


(Aztán pár válasz után megírom a párom reakcióját, hogy ti hogy ítélitek meg)



2022. aug. 16. 23:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%
Mondom. Én is hasonlóan reagáltam volna. Passzív agresszív módon neki esel, megvádolod olyasmivel, aminek az ellenkezőjét nem tudja bizonyítani, és valami vadidegennek hiszel helyette. Köpni nyelni nem tudott. Elhiheted, hogy most kvára eljátszottad a bizalmát. Amúgy hány éves vagy? Tíz?
2022. aug. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
26%
Ha majd később visszakúszol hozzá, hogy béküljetek ki (mert mégis neki hiszel bla bla), akkor is egy tüske marad benne, ezt nem fogja elfelejteni. Ezért mondtam, hogy valahol elvágtad magad nála, tök feleslegesen.
2022. aug. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
70%
Bár így belegondolva, nem is fontos neked ez a lány. Különben nem mernél így játszadozni a kapcsolatotokkal.
2022. aug. 17. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Korábban hazugságokon is kaptam stb

Egyéb jelek is voltak már

2022. aug. 17. 07:20
 25/29 anonim ***** válasza:
31%

Hát az exemnek fáj, hogy őt megcsaltam 2 másik sráccal a mostani párom meg sose, mert szeret, megad mindent, amire szükségem van.

Közös ismerőstől hallottam most azt terjeszti, hogy 10 pasival csalom a párom. Jól körberöhögtem, mert 1. elvileg a húga mondta neki(legjobb barátnők vagyunk és tudom jobban rühelli a csávót, mint én valaha), 2. tudom, hogy megrögzött hazudozó, 3. a párom kb minden lépésemről tud és minden szabad időmben vele vagyok, ha akarnám se tudnám megcsalni. Meg tudja, hogy 1 hülye pasi épp elég sok nekem, többre nem lenne energiám🤣

2022. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. ez lenne:

"Főzzek ebédrre galamblevest, drágám?"

Én 100%, hogy nm csókolóznék mással, és tudom, hogy ő sem. Nem valami megjátszós, felszínes kis kapcsolatocska ez. Már azelőtt jó barátok voltunk, hogy összejöttünk, ismerjük egymásnak kb. minden hülyeségét, szokását, erényeit, hibáit. Tudom, hogy ha valamit hibázna, ő maga mondaná el. Ha meg nem érezne már úgy, előbb szakítana, mint hogy megalázzon.


De volt kevésbé jó kapcsolatom is, ahol konkrétan szemtanúja voltam, ahogy megcsal a barátnőm. Igaz, ez még gimis sztori, de akkor is "érdekes". Nekem aznap más teremben volt az utolsó előtti órám, mint ahol szokott lenni, és hát kint lógtam az ablakban, és nézelődtem. Látom, hogy barátnőm - neki lyukasórája volt - kilép az ajtón. Megáll motorral egy pasas, leszáll, átöleli, és csókolóznak. Következő szünetben kérdőre vontam, mire ő azt a sztorit találta ki, hogy csak az unkatestvére, akivel nagyon jó a viszonyuk. Hát... Sweet Home Alabama, vagy mittudomén... :D De nagyon gyenge érv volt. Nem szakítottam azonnal, inkább mentem órára, majd nap végén beszélünk. Órák után megyek ki az ajtón, ő ott csókolózik egy másik pasassal. Na, akkor már mondtam, hogy akkor most van vége.

Utólag kiderült, hogy volt még egy pasi a képben, akivel csak dugni járt össze. Persze, tudjuk, "ő nem olyan lány". :D

2022. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Azért azt a lehetőséget is gondoljuk át, hogy mi van, ha tényleg nem csinált semmi rosszat?

Nem tudom, az információd mennyire hiteles, de azért gondoljunk bele, hogy mi van, ha nem az? (Mindenhol vannak az embernek rosszakarói. Velem is már megesett, hogy barátnőm egyik ismerőse "le akart nyúlni", és úgy akarta elérni, hogy szakítsunk, hogy mindenféle pletykát terjesztett rólam.)

Szóval...

Képzeljük el, hogy nem csalt meg. Te a fejéhez vágod, hogy bizony biztosra tudod, hogy bizony félrelépett. Szerinted erre mi a "helyes" reakció? Az, akit szeret, és akiben megbízott, egyik pillanatról a másikra lerombolja a kettejük között lévő bizalmat. Hogy a fenébe ne lenne sokkolva, és meglepődve ezek után! Ilyenkor nincs "helyes" viselkedés. Nem tudhatod, min megy keresztül. Csalódottság? Meglepettség? Félelem? Bánat? Az biztos, hogy a bizalomnak itt a másodperc tört része alatt vége is lett. Aztán meglepettségében próbálta kideríteni, hogy ez mégis most mi a fene? Ami egy érthető, és természetes reakció, ha az embert megvádolják. Sezretné tudni, hogy ki vádolta meg, ki terjeszt róla hamis információt, már csak azért is, hogy tudja hová tenni, meg esetleg hogy rá tudjon jönni az "indítékra".

Te pedig válasz helyett, mivel már elkönyvelted amgadban, hogy ő mindenképp sáros, passzív-agresszív módon tereled a válaszadást. Arra sem adsz esélyt, hogy cáfolja az állításodat. Mert te már eldöntötted magadban, hogy bármit mond, neki nem lesz igaza.

Hogy nem is tagadott? Dehogynem. Csak nem voltál hajlandó a napnál is világosabb tagadást felfogni.

Aztán meg tiltod is.

Ezek után mit vársz?

A reakciója teljesen érthető. Először a megdöbbenés, utána próbálná kulturált módon, észérvekkel rendezni a helyzetet, amire te nem vagy vevő. Majd végül kiábrándul belőled, és belátja, hogy talán jobb is, ha nincs együtt egy olyannal, aki innen-onnan hallott félinformációkat ténynek vesz.


Nem mondom, hogy biztosan így történt. Lehet, hogy tényleg megcsalt. De lehet, hogy nem. Te egy pletyka alapján vetettél véget egy kapcsolatnak, gyakorlatilag nulla tényleges információ alapján.

2022. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
100% mar hogy van neki más is.
2022. aug. 17. 11:24
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó volt a megérzésed.
2022. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!