Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókoloztam egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoloztam egy fiúval a buliban, csak szerintem nincs értelme elmondani barátomnak és nem nagy dolog?

Figyelt kérdés
Csak bulizni voltunk barátnőimmel, és egy közös ismerősünkkel táncoltam és aztán elcsattant egy csók,vagyis smároltunk meg fogdosott, de nem történt több mert nem akartam. Ilyet érdemes elmondanom? Vagyis nem akarom ilyen miatt szakitsunk, meg most kozos nyaralas is tervben van.
2019. máj. 18. 21:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Aztán csak lepippantottad.

Csak szex volt, érzelem nélkül.

Remélem, más elmondja a fiúnak, mert jobbat érdemel nálad.

2019. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Csok nem csattan el csak ugy. Ez nem romanikus vigjatek, ez a valo elet. Ergo elkene mondani, szeribted is, nem veletlen tetted fel a kerdest...
2019. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Legszerencsétlenebb esetben az ÁNTSZ fog kapcsolatkutatást tartani. Milyen járvány is van most?...
2019. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
meg is érdemli, amiért megbízik egy nőben
2019. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Tini kategóriában tedd fel a kérdésed. Érett nő nem így gondolkozik. Csak egy csók... Ha ezt ő adja így elő akkor is rendben van?
2019. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

A barátod is elmegy majd bulizni és csak csókolózni fog egy csajjal.

Szerinted neked ez hogy esne? Ez szerinted nem megcsalás?

Idióta p..csa.

2019. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

KÉRdezd meg tőle mi a véleménye erről...

Vagy te szeretnéd tudni, ha a barátod random lotyókat ujjazgat bulikban?

2019. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez is ugyanúgy megcsalás. Nem sokkal jobb mintha szexeltetek is volna. Hidd el ha voltak ott közös ismerősök akik láttak (nem a barátaidra gondolok) akár csak 1, és elmondja, kiszalad a száján akkor b**hatod.
2019. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Te tényleg segghulye vagy?

Te hogy erezned, a helyében?

2019. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Az a benyomásom hogy különösebben nem izgat a barátod, annál inkább az hogy kényelmes hogy ő van neked, a közös nyaralásról nem is beszélve.

Igen, csak szerinted nincs értelme elmondani neki mert az őszinteségnek mindig van értelme. Több mint a te párkapcsolatodnak ha csak ennyire tartod.

Nem akarod hogy ilyesmi miatt szakítsatok? Mármint a megcsalás neked jelentéktelen dolog és nem szakítóok? Téged nem érdekelne ha a pasid hasonlót művelne egy másik csajjal? Szívesen nyaralgatnál vele utána? Hogy esne ha megd.gna valaki mást? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.

2019. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!