Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod amit úgy éreztél hogy nem halad sehova de történt vlmi és " elindult"?

Figyelt kérdés
Mi mozdította el arról a pontról?
2022. aug. 17. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Azt vettem eszre, hogy nem nagyon valtoznak az emberek. Akinel vartam, hogy komolyodjon vagy legyem talpraesettebb, nem tortent meg soha.
2022. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos sok esetben nincs olyan pont, ami előre mozdítja az ilyen kapcsolatokat. Ez amiatt van, hogy a másik fel alapból kevésbé elkötelezett a kapcsolat iránt, ez pedig nem igen szokott változni. Az ilyet jobb elengedni, mint hogy az idodet pazarolja. Ha ilyen helyzetben vagy, semmiképp de hagyd magad átverni ! :)
2022. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Oka, rájöttünk egymással akarunk lenni
2022. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnk elkezdte akarni, de aztán hiába az akarás, ha nem passzoltunk.
2022. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ahol nem indul semmi az elejen, oda már nem fűzök sok reményt. Persze adok esélyt, de nem hinném hogy valtozna.


De korral is függ. Anyukám pár éve volt olyan kapcsolatban évekig ahol nem ment sehova semmi, mert "neki már mindegy" szöveggel. Mostmar vőlegénye van, akivel természetesen működik minden az elejtol kezdve:)

2022. aug. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt. Én "élni" akartam még, nem fektettem enerhiát bele. Szétmentünk. Fél év múlva kibékültünk. Hiányzott, már nem az "élés" a fontosabb hanem a kapcsolatunk s működik.
2022. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Füvezett stb... Ez miatt elváltak útjaink, hisz össze visdza beszélt, nem haladtunk sehova... Aztán megkeresett, mert leszokott. Egyenlőre olyan mint akit kicseréltek, építjük a kapcsit
2022. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödöm úgy egyre inkább nem hiszek ebben a kialakul dologban. Vagy kattan azonnal vagy nem, és most nem a kémiára gondolok. Az oké, hogy tetszen valaki, de ebben a robotpilóta üzemmódban nem hiszek, hogy csak úgy megtörténik. Szóval, ahogy idősödöm egyre inkább megértettem az, hogy ÉN MIRE VÁGYOK. És a másiknak is ezen a szinten kell tartania. Ezek alapvető dolgok amiket lehet látni az elején, sőt meg is kell ezeket nézni mindenképpen. Mondok pár példát, a karrier az első neki, neked a család. Te szeretnél gyereket, ő nem. Te balra akarsz menni, ő jobbra. Ezek olyan nem egyezések amiket ha megnézel magadban sok olyat fogsz találni ami nem billent át sosem a másik oldalra, hanem kezdetektől ilyen vagy. Annak az esélye, hogy a másik 180 fokos fordulatot vesz elenyésző. Ha megnézed a párkapcsolati problémák témakört pont ezeket látod, emberek rácsodálkoznak, hogy a másik tök más mint ő és miért nem megy.


Kompromisszumokat lehet kötni, de a kompromisszumokat olyan dolgokban kell megkötni aminek a kimenetele kb mindegy, vagy mindketten lemondtok valamiről, egy közös nagyobb jó érdekében. Az nem kompromisszum, hogy az egyik vagy másik feladja önmagát, az megalkuvás és az előbb vagy utóbb felüti a fejét egy problémaként.

2022. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!