Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irogat folyton az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat folyton az exem, ha van új nője? Azt jelenti nem boldog vele?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miket írogat?
2022. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak az orrod alá akarja dörgölni,mert gyerekes agyilag a krapek
2022. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Azt jelenti, hogy tudja, hogy gyenge vagy, és meg fog kapni. Két pina mindig jobb, mint egy.
2022. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Mert engeded :D Ennyi.
2022. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

“Te voltàl a legjobb,imàdtalak”

Engem nem fog többet megkapni😁

2022. aug. 17. 20:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Jobb veled a szex.
2022. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Tankcsapdáék/BSW-ék idevágó számát elküldheted neki. :D
2022. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert áll neki...
2022. aug. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor írogattam exnek, amikor kapcsolatban voltam, amikor még frissen szakítottunk és egyből összejöttem mással. Jaj nagyon nem jó dolog ez, de 17 évesen az ember nem mindig okos :D Azért beszélgettem vele kb 1 hónapig még viszonylag rendszeresen (heti többször), mert nem léptem még túl, a másikkal nem tudtam, hogy mennyire leszünk jók együtt, kicsit azt gondoltam, hogyha vele nem jön össze akkor visszamegyek a megszokotthoz. Ő meg azért beszélt velem, mert még mindig szeretett és ő egyáltalán nem akarta a szakítást.


Ha ilyeneket ír neked az nagyon szánalmas, sajnálom az új párját. Gondolom téged akar felejteni, azért jött vele össze. Azért én ilyet sosem írtam, hogy figyu te ebben meg abban jobb vagy mint a mostani. Sőt inkább azt írtam miben jobb a mostani :D

2022. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Meton ***** válasza:

Nem tudhatod, mi zajlik a háttérben. Előfordulhat, hogy valaki súg neki. Ez eléggé jellemző, mert a közös ismerősök ritkán bírják ki, hogy ne dumáljanak bele a magánéletetekbe. Ezért van az, hogy a barátoktól sürgősen meg kell szabadulni, ha tartós párkapcsolatot szeretnél.

Én is sokat szenvedek a párom miatt, mert a barátai azzal tömik a fejét, hogy nem törődök vele. Olyan barátok, akik hírből se ismerik a tartós kapcsolatot. Fontos, hogy tudd, mit akarsz és ne mások véleménye után menj.

Azzal, hogy megírta, hogy imádott, csak az önbizalmad erősíti. Különben is múlt időben írta. A nők szokták ezt túl gondolni, a férfi esetében amit leír, annak nincs háttér jelentése. Az csak pont annyi, amennyit leírt. A jó kapcsolatot akarja csak szinten tartani. Ez kábé annyit jelent, hogy továbbra is köszönni fog, hogy meg fog ismerni, ha meglát. Lényegében azt jelenti, hogy nem haragszik rád.

2022. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!