Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért irogat folyton az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irogat folyton az exem, ha van új nője? Azt jelenti nem boldog vele?

Figyelt kérdés
2022. aug. 17. 18:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ő nem 17,hanem több mint a duplája!

Nem szeretem őt, sőt, nem akarom,hogy boldog legyen:DAzért tettem fel a kérdést

2022. aug. 18. 19:47
 12/20 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a mostani kapcsolat nem jó és te vagy a viszonyítási alap, hisz te vagy az (utolsó?) exe. Van amiben jobb volt veled, mint a mostani.

Tegyük a szívünkre a kezünket, ki nem csinálta meg már ezt fejben legalább?

2022. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem akarod, hogy boldog legyen? Ejj, nem vagy te még túl ezen. :)
2022. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Dede. Utalom
2022. aug. 21. 16:17
 15/20 Meton ***** válasza:
26%
Az jó, mert ha utálod, akkor szereted. Érzel valamit iránta, ez a lényeg. Itt te vagy az elégedetlen, mert féltékeny vagy és irigy az exedre. Komolyan zavar, hogy van egy kapcsolata. A jó hír, hogy az ilyen gyors kapcsolatok nem szoktak működni, tehát van még esélyed. Más kérdés, hogy ha már egyszer feladtad, azt én nem próbálnám meg újra, mert ugyanúgy nem fog működni, akár századszorra se. Ha harcoltál volna, az más lenne, de így jobb, ha tovább lépsz. Az exednek nagyjából sikerült, legalábbis éli a saját életét. Biztosan szeret még téged, hiszen ezért kommunikál még mindig veled, de ez már a kapcsolat vége, ennyi volt.
2022. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Meton ***** válasza:
A tanulság, hogy legközelebb gondolod meg, hogy valóban szakítani akarsz-e, mert a férfi sokkal könnyebben feldolgozza, mint a nő. Talán megérte volna harcolni. Szerintem viszonozd a kommunikációt, sokkal könnyebben lecseng a dolog.
2022. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Dehogy! Nekem akkor se kéne ő, ha utolsó lenne a földön!
2022. aug. 23. 09:25
 18/20 Meton ***** válasza:
Ezt értem, de ott a csapda, hogy idővel elfelejtesz mindent, ami rossz volt, de a jóra mindig emlékezni fogsz. Egyébként is a harag felemészt, tehát azt sem szabad sokáig. Ha nincs veled, minden rendben van, nyugalom van, maradjon is meg ez az állapot. Persze az se baj, ha néha együtt kávéztok, hiszen valószínűleg érdekel, mi történik vele, de legyenek korlátok, amit nem lépsz át. Mert akkor jön a harag, amitől beteg leszel. Te is mondhatod, hogy vagy valakivel, és akkor megvan az egyendúly.
2022. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Én csak a rosszra emlékszem az exeimmel kapcsolatban, jóra alig :D Nem szeretem már egyiket sem, boldog párkapcsolatban élek és van olyan exem is akivel 10 éve van vége. Nem mindenki csak a jót nézi.
2022. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Meton ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy nem jó, ha a rossz dolgok megmaradnak. Ami biztosan nem jó, hogy tartod a kapcsolatot, meg sms-t fogadsz. Ezt ne engedd meg neki. Persze ezzel mindenki másképp van, de én elviselem, ha a páromnak nincs baja az exével és úgy tartja a kapcsolatot. De ha panaszkodik rá, azt nem szeretem hallgatni, meg nem is érdekel. Ha utálja, akkor engedje el. Ha nincs baja vele, akkor én is elfogadom barátnak. Legalább van kivel sörözni. Az biztos, hogy ha a rossz dolgokat nem vagy képes elengedni, akkor tiltsd le a számát és minden nyomát tüntesd el az életedből.
2022. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!