Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja higyj amit akarsz, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Barmikor bizonytalan vagyok szinte soha nem bizonygat semmit. Ha megharagszom valamiért, hagyja, hogy haragudjam(vagy kiengesztelődöm magamtól, vagy nem) Ha féltékeny vagyok, nem érdekli.

Ha fáj tőle, rosszul esik valami azt is hagyja, fájjon, essen rosszul ha én igy gondolom.


Tehát mindenféle érzéseimért (harag, düh vagy féltékenység)amiket ő vált ki belőlem, rámhagyja a felelősséget, hogy érezzem akkor azt. Amit állítok róla akkor higyjem azt. Ha szakítani akarnék akkor szakítsak, nálam a döntés.


Apró dolgokban(kisebb mérgelődés, kisebb féltékenység) kiengesztel, bizonygat, tesz értem.


Hanem a nagy hordejerű komoly dolgokban vitákban, tehát olyankor amikor úgy érzem egy világot tört bennem össze, kivagyok bukva, akkor meg nem.

Magamtól kéne mindig kiengesztelődnöm olyan alapon hogy a saját érzelmeimet kérdőjelezem meg saját magamban, hogy biztos hogy jogosan vagyok dühös? Vagy biztos jogosan vagyok féltékeny? A szerelem miatt hinni akarom saját magamtól azt hogy nincs igazam. De ha végigviszem hogy jogos a harag stb, is magamra hagy, higyjem akkor azt.


Nincs szó belefáradásrol! Nem arrol van szo hogy allandóan hisztiznék és már unja!!

Hanem valami teljesen felkavaró történik, teljesen felkavarót okoz vagy tesz, és kitérek a hitemből.


Egy példa: meglátták társkeresőn a páromat. Azt hittem elájulok hogy a hátam mögött van fent. Hatalmasat csalodtam benne, szinte szakitottam.

És nem érdekelte jóformán abszolut. Nem védekezett nem bizonygatott, nem tett semmit.

Amikor már lehiggadtam(megint magamtól sak!) viszont szóba álltam vele es akkor közli, hogy az egy 5 évvel ezelőtti regje(előttem), ki sem tud regisztrálni mert a jelszavát se tudja es soha mellettem nem ment rá fel, nem is foglalkozik vele azt hitte a rendszer törli magátol egy idő mulva stb.

(Bizonyitva amugy mai napig nincs hogy mikori a regisztrácioja. Dátumit nem láttam csak a "párom" dumája van amit vagy elhiszek vagy nem)


És ebben IS meghagy őrlödni. Vagy puffogok, szakítok, vagy elhiszem és simán vele vagyok tovább ugy hogy fent van a társkeresőn.


Nem egy ilyen eset van hogy saját magamra hagy higyjek amit akarok. Ha szakitok szakitsak, ha magamtol megbékülök akkor meg megbékülök és kész.


Vagy másik:

Megesett hogy dühöng, csúnyán beszél velem. De nayon méltatlanul lealázóan. Megint bennem hatalmas döbbenet, mert szerintem aki ilyeneket képes a párjához vágni az nem tiszteli nem szereti a párját, bennem.megint világösszeomlás csalódás. Mindezt közlöm vele hogy nagyon megbántott ezzel, ilyenkor visszatámad hogy én hozom ki belőle(azaz sem egy bocsánat, semmi megbánás!), és megint hagyja hogy vagy elfogadom hogy ugy beszélt velem mint egy kutyával és magamban helyreteszem hogy ja csak dühös volt, vagy nem fogadom el és magamban helyreteszem ugy hogy lehet nem is szeret.

Semmiféle felelősséget nem vállal az én érzéseimért! Higyjek amit akarok!

Ez miből jön hogy a másikat nem érdeklik a párja érzelmei felé?

Az egész kapcsolat rajtam múlik csak ha vele vagyok vele vagyok, ha nem meg nem. Ő minden esetben velem van, bármikor, ha nekem igen (vele vagyok, folytatom vele)a válaszom.



2022. aug. 18. 08:21
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban voltam. Egy ponton muszáj lesz elfogadnod, hogy ha úgy tűnik, hogy valakinek mindegy, hogy vagy-e az életében, annak valóban mindegy.
2022. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy nem érdekled, te meg túlságosan féltékeny vagy. Az sem mindegy, hogy és milyen gyakorisággal adod ezeket elő.
2022. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Te nem lennél féltékeny ha a pàrod társkeresőn lenne? Nem vagyok tulságosan feltekeny egyaltalán.
2022. aug. 18. 08:41
 4/57 A kérdező kommentje:

1#

Nekem is olyan mintha teljesen mindegy lenne neki vele vagyok e vagy nem.

De ha vele vagyok ő képes lenne egy életen át velem lenni.

(De olyan érzésem van mellette, hogy aki hülyíthető, azt addig hülyítik, amig csak hagyja magát. Akár a végtelenségig is.)

2022. aug. 18. 08:43
 5/57 A kérdező kommentje:
És ezt se mondhatom neki hogy olyan mintha mindegy lenne neked en vagyok e. Egyszer elmondaná hogy nem, fontos vagy, szamitasz aztan megint lesz.rná mit hiszek mit nem. Higyjem azt!
2022. aug. 18. 08:44
 6/57 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem értelek. A Napnál is világosabb, hogy fabatkát sem érsz neki, nem is kísérel meg empatizálni veled, nem kötődik hozzád. Olyan vagy neki, mint egy menő ruhadarab, amelyet egy vállrándítással bármikor ki lehet cserélni egy másik hasonlóra, ha elszakad. Ez a részéről nem szerelem, soha nem is lesz az. Akkor ugyan miért csüngsz még rajta? Miért vesztegeted az idődet az olyan emberre, akinek igazából mint egyedi ember semmit nem számítasz? Gondold végig: ha ma elütne egy autó, s a baleset következményeként egész hátralévő életedre deréktól lefelé lebénulnál, ő továbbra is kitartana melletted? Egy frászt! Úgy otthagyna azonnal, mintha soha nem is léteztél volna, és már a jövő héten elkezdene másik társ után nézni. Ez a kegyetlen igazság. Hagyd ott, és keress inkább olyasvalakit, akinek valóban te, mint egyedi ember fontos vagy, aki szívén viseli azt, ami történik veled és az érzelmeidet, gondolataidat is.
2022. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Először is:HIGGYEM

Annyiszor leírtad hibásan, hogy már nem bírom.

Másodszor:vagy tényleg mindegy neki és nem szeret, vagy rettentően beteg és kötődési zavaros.

De sajnos az elsőre tippelek. Aki ennyire tudatosan leszar, az szerintem szimplán nem szeret és nem fontos neki, hogy te mit érzel. Simán hagyja, hogy szenvedj, tehát nem is tisztel semennyire.

Az pedig, hogy csúnyán beszél, ès rád tolja, azt jelenti, hogy a saját viselkedéséért nem vállalja a felelősséget, nem a tiedért.

Ne legyél áldozat, jobbat érdemelsz.

2022. aug. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
20%

Egyrészt megértem, mert ha csúnyán beszél veled, te meg még vele vagy, nyilván nem zavar. Ezt közlöd. Csúnyán beszél, kicsit hisztikézel, lenyugszol. Szakítani kéne.


Másrészt nekem is van okcupid-os profilom, amihez freemailes email címem van, és fogalmam sincs, mi a jelszó egyikhez sem. Nekem a "higgy, amit akarsz" azt jelenti, ha állítasz valamit, bizonyítsd. Nem nekem kell védekeznem egy homályos vád miatt.

2022. aug. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen toxikus kapcsolatot is ritkán látni (na jó, sajnos nem olyan ritkán). Te az a tipikusan hülyíthető ember vagy. Hagyod magad így megalázni, semmibe venni, persze ez téged zavar, megnyomorít lelkileg, de te azzal nyugtatod magad, hogy amúgy képes lenne együtt lenni veled egy életen. Hát gratulálok. Neked tényleg megéri ez, ebben a cirkuszolós, alázós, semmibevevős kapcsolatban lenni, mint egyedül? Vagy ne adj isten kicsit változtass magadon, fejlődj, és keress valakit, akivel jobban összeilletek...

Téged megbántanak, megaláznak, de nem lépsz ki, helyette cirkuszolsz (és tudod, hogy úgyse fog változni semmi, max rosszabb lesz). És mondhatod, hogy de hát a párod hibája, miatta van az egész. A párod direkt bánt, de mivel te meg hagyod, sőt még rá is raksz egy lapáttal, hogy csak puffogsz, dühöngsz, ő meg mondhatja, hogy mekkora egy házi sárkánnyal van együtt. Ez nektek miért jó? Mérgezitek egymás életét meg azokét, akikhez ez eljut.

Szakítsatok szerintem, mindenkinek jót tenne.

2022. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

Ellenben amikor ő féltékeny, elvár mindenféle bizonyítást.

(A higgy vagy higyj szerintem a helyesírasi szótarban téves.

Menj, ugorj, csinálj mindenféle felszolito mód j-vel jár es nem szóhasonulattal)

"Másrészt nekem is van okcupid-os profilom,"


A kérdés pont ez hogy mégcsak nem is mondott semmit! Nem magyarázkodik! Mindtam neki tarskereson vagy!! Megharagudtam világosszeomlas. Es SZÓ NÉLKÜL haggya("csodaszép" itt is ez, hogy haggya)nem mondott SEMMIT.

A csunyabeszéd se érdekli hogy bennem mit okoz. Itt sem rolam van szo hanem rola. Ha ezert szakitok szakitsak oszt' kész.


De így leélne egy életet is velem amigcsak én folytatom. Házasságot is akar!

2022. aug. 18. 09:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!