Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja higyj amit akarsz, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Barmikor bizonytalan vagyok szinte soha nem bizonygat semmit. Ha megharagszom valamiért, hagyja, hogy haragudjam(vagy kiengesztelődöm magamtól, vagy nem) Ha féltékeny vagyok, nem érdekli.

Ha fáj tőle, rosszul esik valami azt is hagyja, fájjon, essen rosszul ha én igy gondolom.


Tehát mindenféle érzéseimért (harag, düh vagy féltékenység)amiket ő vált ki belőlem, rámhagyja a felelősséget, hogy érezzem akkor azt. Amit állítok róla akkor higyjem azt. Ha szakítani akarnék akkor szakítsak, nálam a döntés.


Apró dolgokban(kisebb mérgelődés, kisebb féltékenység) kiengesztel, bizonygat, tesz értem.


Hanem a nagy hordejerű komoly dolgokban vitákban, tehát olyankor amikor úgy érzem egy világot tört bennem össze, kivagyok bukva, akkor meg nem.

Magamtól kéne mindig kiengesztelődnöm olyan alapon hogy a saját érzelmeimet kérdőjelezem meg saját magamban, hogy biztos hogy jogosan vagyok dühös? Vagy biztos jogosan vagyok féltékeny? A szerelem miatt hinni akarom saját magamtól azt hogy nincs igazam. De ha végigviszem hogy jogos a harag stb, is magamra hagy, higyjem akkor azt.


Nincs szó belefáradásrol! Nem arrol van szo hogy allandóan hisztiznék és már unja!!

Hanem valami teljesen felkavaró történik, teljesen felkavarót okoz vagy tesz, és kitérek a hitemből.


Egy példa: meglátták társkeresőn a páromat. Azt hittem elájulok hogy a hátam mögött van fent. Hatalmasat csalodtam benne, szinte szakitottam.

És nem érdekelte jóformán abszolut. Nem védekezett nem bizonygatott, nem tett semmit.

Amikor már lehiggadtam(megint magamtól sak!) viszont szóba álltam vele es akkor közli, hogy az egy 5 évvel ezelőtti regje(előttem), ki sem tud regisztrálni mert a jelszavát se tudja es soha mellettem nem ment rá fel, nem is foglalkozik vele azt hitte a rendszer törli magátol egy idő mulva stb.

(Bizonyitva amugy mai napig nincs hogy mikori a regisztrácioja. Dátumit nem láttam csak a "párom" dumája van amit vagy elhiszek vagy nem)


És ebben IS meghagy őrlödni. Vagy puffogok, szakítok, vagy elhiszem és simán vele vagyok tovább ugy hogy fent van a társkeresőn.


Nem egy ilyen eset van hogy saját magamra hagy higyjek amit akarok. Ha szakitok szakitsak, ha magamtol megbékülök akkor meg megbékülök és kész.


Vagy másik:

Megesett hogy dühöng, csúnyán beszél velem. De nayon méltatlanul lealázóan. Megint bennem hatalmas döbbenet, mert szerintem aki ilyeneket képes a párjához vágni az nem tiszteli nem szereti a párját, bennem.megint világösszeomlás csalódás. Mindezt közlöm vele hogy nagyon megbántott ezzel, ilyenkor visszatámad hogy én hozom ki belőle(azaz sem egy bocsánat, semmi megbánás!), és megint hagyja hogy vagy elfogadom hogy ugy beszélt velem mint egy kutyával és magamban helyreteszem hogy ja csak dühös volt, vagy nem fogadom el és magamban helyreteszem ugy hogy lehet nem is szeret.

Semmiféle felelősséget nem vállal az én érzéseimért! Higyjek amit akarok!

Ez miből jön hogy a másikat nem érdeklik a párja érzelmei felé?

Az egész kapcsolat rajtam múlik csak ha vele vagyok vele vagyok, ha nem meg nem. Ő minden esetben velem van, bármikor, ha nekem igen (vele vagyok, folytatom vele)a válaszom.



2022. aug. 18. 08:21
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt is fel kell mérned, hogy ennek a kapcsolatnak csak akkor lesz vége, ha te azt mondod. Ő nem fog marasztalni, de kilépni sem, így a saját boldogságod csak rajtad áll.
2022. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:

(Nem házisárkányoz.

Inkább r.bancozni szokott és ezek számtalan verziója mikor féltekeny vagy ott akarnám hagyni. Ilyenkor lesüllyed olyan alpári szidásba, hogy hihetetlen. Fogyatékosnak hiv ha nem fogom fel hogy szeret. Meg ilyeneket vág hozzám.)

2022. aug. 18. 09:03
 13/57 A kérdező kommentje:

11#

Igen ezt irtam hogy rámrakja ezt is. A kapcsolat addig él amig en benne vagyok. Maximálisan rámruhazza a döntest.

2022. aug. 18. 09:03
 14/57 anonim ***** válasza:
0%
Belefáradt az állandó hisztiedbe.
2022. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
#13: Akkor viszont nem kierőszakolni kell annak az illúzióját, hogy ő tényleg akar téged, hanem felvállalni ezt a felelősséget.
2022. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet válaszolj meg: Miért vagy vele?

Talán boldog vagy így? Nem hiszem...

2022. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

14# idézem önmagam a gyengébbek kedvéért amit vilagosan megirtam a kérdésben?

Nem farasztom magam olvasd ujra


15# de hogy akarhat így elvenni? Ha amugy meg neki minden mindegy? Meg egyáltalán miért akar így házasodni velem? (vagy bárki olyannal, akinek nem érdeklik az érzései?)szabályosan megkért már. Gyűrűket néz stb (erre meg én nem mondtam semmit!)

16# mindenben hezitálok

2022. aug. 18. 09:12
 18/57 A kérdező kommentje:
*idézzem
2022. aug. 18. 09:13
 19/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlagyalni.


Ez magyarul röviden azt jelenti, hogy.. " ki nem sz**arja le, hogy mit gondolsz"

2022. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Az összminden ami érdekli hogy (meg)csalom e vagy nem. Erre fektet csak de hatalmas hangsúlyt. Az nem érdekli mut hiszek, gondolok, mit érzek, szakítok-nem szakítok.

De az viszont ha csalnám, meg is ölne viszont.

2022. aug. 18. 09:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!