Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondja higyj amit akarsz, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Barmikor bizonytalan vagyok szinte soha nem bizonygat semmit. Ha megharagszom valamiért, hagyja, hogy haragudjam(vagy kiengesztelődöm magamtól, vagy nem) Ha féltékeny vagyok, nem érdekli.

Ha fáj tőle, rosszul esik valami azt is hagyja, fájjon, essen rosszul ha én igy gondolom.


Tehát mindenféle érzéseimért (harag, düh vagy féltékenység)amiket ő vált ki belőlem, rámhagyja a felelősséget, hogy érezzem akkor azt. Amit állítok róla akkor higyjem azt. Ha szakítani akarnék akkor szakítsak, nálam a döntés.


Apró dolgokban(kisebb mérgelődés, kisebb féltékenység) kiengesztel, bizonygat, tesz értem.


Hanem a nagy hordejerű komoly dolgokban vitákban, tehát olyankor amikor úgy érzem egy világot tört bennem össze, kivagyok bukva, akkor meg nem.

Magamtól kéne mindig kiengesztelődnöm olyan alapon hogy a saját érzelmeimet kérdőjelezem meg saját magamban, hogy biztos hogy jogosan vagyok dühös? Vagy biztos jogosan vagyok féltékeny? A szerelem miatt hinni akarom saját magamtól azt hogy nincs igazam. De ha végigviszem hogy jogos a harag stb, is magamra hagy, higyjem akkor azt.


Nincs szó belefáradásrol! Nem arrol van szo hogy allandóan hisztiznék és már unja!!

Hanem valami teljesen felkavaró történik, teljesen felkavarót okoz vagy tesz, és kitérek a hitemből.


Egy példa: meglátták társkeresőn a páromat. Azt hittem elájulok hogy a hátam mögött van fent. Hatalmasat csalodtam benne, szinte szakitottam.

És nem érdekelte jóformán abszolut. Nem védekezett nem bizonygatott, nem tett semmit.

Amikor már lehiggadtam(megint magamtól sak!) viszont szóba álltam vele es akkor közli, hogy az egy 5 évvel ezelőtti regje(előttem), ki sem tud regisztrálni mert a jelszavát se tudja es soha mellettem nem ment rá fel, nem is foglalkozik vele azt hitte a rendszer törli magátol egy idő mulva stb.

(Bizonyitva amugy mai napig nincs hogy mikori a regisztrácioja. Dátumit nem láttam csak a "párom" dumája van amit vagy elhiszek vagy nem)


És ebben IS meghagy őrlödni. Vagy puffogok, szakítok, vagy elhiszem és simán vele vagyok tovább ugy hogy fent van a társkeresőn.


Nem egy ilyen eset van hogy saját magamra hagy higyjek amit akarok. Ha szakitok szakitsak, ha magamtol megbékülök akkor meg megbékülök és kész.


Vagy másik:

Megesett hogy dühöng, csúnyán beszél velem. De nayon méltatlanul lealázóan. Megint bennem hatalmas döbbenet, mert szerintem aki ilyeneket képes a párjához vágni az nem tiszteli nem szereti a párját, bennem.megint világösszeomlás csalódás. Mindezt közlöm vele hogy nagyon megbántott ezzel, ilyenkor visszatámad hogy én hozom ki belőle(azaz sem egy bocsánat, semmi megbánás!), és megint hagyja hogy vagy elfogadom hogy ugy beszélt velem mint egy kutyával és magamban helyreteszem hogy ja csak dühös volt, vagy nem fogadom el és magamban helyreteszem ugy hogy lehet nem is szeret.

Semmiféle felelősséget nem vállal az én érzéseimért! Higyjek amit akarok!

Ez miből jön hogy a másikat nem érdeklik a párja érzelmei felé?

Az egész kapcsolat rajtam múlik csak ha vele vagyok vele vagyok, ha nem meg nem. Ő minden esetben velem van, bármikor, ha nekem igen (vele vagyok, folytatom vele)a válaszom.



2022. aug. 18. 08:21
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%
Nyilatkoztunk többen is. Szakítanánk, mert nem társ az ilyen, aki társkeresőzik a hátunk mögött, nem adja meg a tiszteletet, konkrétan lesz.r minket. Mondhatja az ilyen akár minden áldott nap, hogy elvenne feleségül, de épeszű nő inkább otthagyná mint hogy hozzámenjen.
2022. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

A tarskerre azt mondja régi regje nem tud kiregisztrálni.

Most ezt is vagy elhiszem vagy nem, lesz.rja.

2022. aug. 18. 13:34
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én se értelek teljesen.

Ez a pasi teljesen nyílt lapokkal játszik. Nem függ tőled, nem szerelmes beléd elképesztő módon, ez már nem a "tini" szerelem, te is felnőtt ember vagy, eldöntheted kilépsz-e ebből a kapcsolatból, mit csináljon? Ne fogadja el ha így döntesz?

Én nekem horrorisztikus volt ezt az egészet olvasni, mert én úgy értelmeztem, azt szeretnéd ha a párod totálisan tőled függene, és te totálisan függsz is tőle.


Nekem is van férjem, aki nagyon szeret engem, de nem győzköd soha.

Mindig elmondja és érezteti is, hogy szeret. De tudom, ha elhagynám, újra kezdené az életet, felnőtt felelősségteljes, döntést hozni képes ember, nincs hozzám láncolva, és így sokkal szabadabb is ez a kapcsolat. Neki is van régi és nekem is, regisztrációnk társkeresőre, amit egyszerűen nem használunk, mert megtaláltuk egymást és azóta kb le se van szarva a társkereső. Azt se tudom, már mi a jelszavam, vagy hogy egyáltalán létezik -e még a profilom, de gondolom jó pár év inaktivitás után egyszerűen törlődik a rendszerből, legalábbis gondolom.


Én valahogy úgy látom, ti nem illetek amúgy össze. Te sokkal szorosabb érzelmi köteléket szeretnél, vagy nem is tudom, mivel én hasonló vagyok mint a párod, én nagyon szeretem a férjemet hozzá mentem feleségül, és ezen nem szeretnék változtatni, de pl van B-tervem ha mégis változna ez a dolog. Ha elakarna hagyni a férjem, nyugodtan szépen megkérdezném, hogy miért és utána szépen osszepakolnank, és osztozkodnánk, békében elválnánk, akkor is, ha megcsalna. Nekem nem kellenek ezek a drámák, mi alapjáraton mindent megbeszélünk, szépen nyugodtan. Nem vagyok féltékeny, ő se az, nincsenek hatalmas érzelmi viharok, bár ok sincsen rá. Szeret, én is szeretem, jól megvagyunk, egyezik a véleményünk dolgokról, jó a szex is, ő életem párja ez nem kérdés.

Mi azt is megbeszéltük, mi lesz ha elválunk. Nincs tabu téma, ha szeretnél ezzel a sráccal maradni, megpróbálhatnál ezekről az érzéseidről nyugodtan beszélni vele.

Aztán emészd meg a válaszait, és dönts annak tudatában.

Amikor én beszéltem a párommal a válásról, ha akarna valamelyikük válni, mit tenne ő ha esetleg én akarnék válni. Ő azt mondta, az nagyon fájna neki, de újra kezdené az életet, egyedül vagy mással.

Hát nem ez a természetes? :)

2022. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen ismertük meg egymást a párommal. Amikor randizni kezdtünk, egyértelmű volt, hogy töröljük az appot. De előtte töröltük a fiokjainkat. Mert LEHET ilyet !
2022. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mit vársz tőlünk. Minek sorolsz itt fel mindent?

Megmondtuk, hogy gàz, szakítanànk.

Ha valaki esetleg azt meri mondani, hogy te sem vagy ép, akkor a pasidat szidod, hogy miket csinàl. Ha azt mondjuk, szakíts, mert semmit nem jelentesz neki, akkor bizonygatod, hogy szeret.

Áruld már el, mit szeretnèl hallani, ès zárjuk le ezt a szánalmas cirkuszt!

Ha azt várod, hogy peeeersze, szeret, “csak” ez az egy rossz tulajdonsàga van, de amúgy ez normális, akkor nagyot fogsz csalódni, mert senki nem mondja ezt. A pasid egy gyökér, belőled pedig kihozza a legrosszabbat.

Szakítás.

2022. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:

Én részemről belefáradtam abba hogy szinte napi többször is ezt hallgassam hogy "Higgy amit akarsz"(ő helyesen írja legalább:D)


Jelentem befejeztem. Eldöntöttem akkor egyedül mit akarok. Neki úgy is mindegy.

2022. aug. 19. 12:11
 57/57 anonim ***** válasza:
Fosok rád.
2022. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!