Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elengedni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni magam és felszabadult lenni?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk, én vagyok a nő. Nagyjából 6-8 hetente találkozunk, olyankor teljesen tökéletes köztünk a szex. A párkapcsolatunk is rendben van minden téren.

Viszont amikor visszatérünk az online térbe, én szexuálisan kissé visszahúzódok. Nekem szükségem van nagyon a szex előtti ölelkezésre, beszélgetésre, affajta ráhangolódásra, amit online elég nehéz kivitelezni. Ez elég sok frusztrációt okoz a kapcsolatunkban, mivel nem tudom elengedni magam, nem érzem helyesnek, hogy mondjuk képeket küldjek a nemi szervemről, és a párom ezt elutasításnak veszi, ami érthető.

Sokszor beszéltünk már erről, hogy hogyan tudnánk ezt megoldani, de nem igazán találunk megoldást. Ő az online teret teljesen ugyanolyannak érzi, mint a való világot, amiben tényleg igaza is van, és valójában én sem tudom elmagyarázni, hogy miért érzem magam feszültnek. Bár az is igaz, hogy ő sokkal aktívabb vérmérsékletű, mint én, én kevésbé vágyok a szexre úgy magamtól, viszont könnyen rá tudok hangolódni, hogyha együtt vagyunk, hiszen komfortosan és biztonságban érzem magam vele.

Van valaki hasonló helyzetben, vagy van valami tippetek, hogy mégis mit tudnék tenni? Szeretnék ezen változtatni, nem csak érte, hanem önmagamért is.. De nem igazán találom az utat. .



2022. aug. 19. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Meddig tart meg ez az állapot ? 6-8 hetente találkozni tavkapcsolatnak is kevés, jóformán nem is ismeritek egymást. Két év alatt találkoztatok 25-30 alkalommal!
2022. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragúdj, de ez nem kapcsolat. Van egy online haverod, akivel kéthavonta szexeltek. Mégis hogyan akarsz intimitást elérni Online ilyen módon? Nem lehetséges.
2022. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, ott abba hagytam az olvasást hogy képeket kér a nemi szervedről. Én itt a "kapcsolatot" is befejezném. Ahogy átküldöd neki onnantól azt csinál vele amit akar, akár netre is felteheti, vagy elküldheti az ismerőseidnek.


De ez nem is kapcsolat, ez csak egy online barát akivel kb 2havonta szexeltek.

2022. aug. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Hülyén fog hangzani de próbáljatok meg hagyományos módon levelezni! Sokkal másabb leírni, olvasni dolgokat mint on-line kamerába ,telefonba belemondani. Lehet sokkal intimebb dolgokat is kiírna magából az ember. A leírt dolgok megmozgatják a másik fantáziáját, a képzelet szebbre színezi a leírt mondatokat mint egy e-mail-ben átküldött nemiszerv látványa. Plussz a tudat ,hogy a kedves levelére várni kell a vágyat is fent tarthatja és a hetek elviselését is könnyebbé teheti!


Sok sikert!!

2022. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

"Ő az online teret teljesen ugyanolyannak érzi, mint a való világot, amiben tényleg igaza is van..."


hogy lenne már igaza?!! ha te nézel a neten egy ételfotót, és közben éhes vagy, de nem jutsz hozzá kajához, akkor pusztán a fotó látványa jóllakat téged, mintha tényleg ettél volna?!



semmiképp ne küldj magadról semmilyen intim fotót, se videót.


én dobnám a pasit, nagyon szexmániás, és a távkapcs. nyilván nem neki való.


és az a durva, h. olyan, mintha agymosáson mentél volna keresztül, elhiszed, h. a hiba benned van, mert neked ez nem okés.

2022. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem érthető, az, hogy problémázik azon, hogy nem küldesz intim képeket, értelmes nő tudja, hogy vissza lehet élni vele, eszébe sem jut. Az is teljesen normális, hogy nem izgat az, hogy asszisztálj az önkielégítéséhez, oldja meg egyedül.

Azon kellene változtatni, hogy megszűnjön a távkapcsolat, erre kellene törekedni.

2022. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

"Ő az online teret teljesen ugyanolyannak érzi, mint a való világot"


Öhm, igen. Azaz mégse. K...ra nem ugyanaz a kettő. Ne légy agymosott...

2022. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
A tavkapcsolat nem kapcsolat! Ne sokkal szakítani fogtok
2022. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

"képeket küldjek a nemi szervemről, és a párom ezt elutasításnak veszi, ami érthető"

Nem érthető, soha nem küldenék senkinek rólam akt képet, nem hiányzik, hogy máshol visszaköszönjön.


"2 éve vagyunk együtt, távkapcsolatban élünk, Nagyjából 6-8 hetente találkozunk"

Nekem szexkapcsolatnak tűnik, ahol időnként találkoztok és a nagy kihagyás miatt végig szexelitek. Hogyha nincs rá lehetőség, hogy gyakrabban találkozzatok, határozott időn belül összeköltözzetek, erősen átgondolnám a folytatást, mert 1-2 havi találkozással nem ismersz meg valakit.

2022. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Mik a kilátasaid? Egy év múlva hol tartotok majd? És öt év múlva?

Ez számomra is inkább online szexkapcsolatnak tűnik. Hány évesek vagytok?

Ahogy többen is írták: ne hibáztasd magad a felsoroltak miatt. Ne hagyd, hogy teleduruzsolja a fejedet, teljesen rendben van, hogy nem dob fel az online szex. Ne érezz ilyesmi miatt bűntudatot!

2022. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!