Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalnom kéne olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnom kéne olyan kapcsolatot amiben a másik mindent rámhagy? Pl ha találkozom vele találkozom, ha nem, meg nem.

Figyelt kérdés
Az egész kapcsolatra ez a jellemző, hogy csak rajtam múlik az egész
2022. aug. 20. 09:56
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagy mások lennének ilyenben?
2022. aug. 20. 09:57
 2/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet, hogy inkább csak a te igényeidet helyezi előtérbe, a sajátjaival szemben?


Nem mindegy, hogy inkább megértően áll hozzá az idődhöz és a hangulatodhoz, vagy kifejezetten flegma a gondolkodása veled kapcsolatban és csak "ha jössz akkor ok" szinten.

2022. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Én már nem pazarolnám erre az időm, energiám, érzelmeim. Ha ez neked jó, akkor csináld, ha hiányérzeted van, akkor nem.
2022. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Amúgy leírod a nemeteket és a korotokat? Könnyebb lenne megérteni a szitut.
2022. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Vagy pl

Ha elárulom neki hogy a héten szabin vagyok, akkor rámszáll 0-24 ben is, és olyannak tűnik mintha szamítanék neki mert amúgy minden idejét rámszenteli bármikor ha én ráérek vagy akarom, ha nem árulom el viszont, simán elvan nélkülem, mintha semmit nem számítanék.


Ha veszekszünk, ha megbékélek jó, ha nem békélek meg az is jo.

2022. aug. 20. 10:08
 6/24 A kérdező kommentje:
30 felett
2022. aug. 20. 10:09
 7/24 A kérdező kommentje:
Én a nő
2022. aug. 20. 10:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelzed neki valahogy, akár csak indirekt módon is, hogy ráérsz, és akkor megragadja az alkalmat, ha csak annyira is, hogy beszélgessen veled, akkor tuti van valami több. Szerintem csak tiszteletben tartja a személyes tered, de amikor megnyitod neki azt, akkor örül, hogy beengedted. Lehet, hogy így van, tapasztald ki és értékeld. Folyton azt hallani nőktől, hogy a pasi nem tiszteli a privát szférát. Örülj, hogy akadt egy ilyen ember számodra, aki megtisztel ha nem érsz rá, és foglalkozik veled, amikor meg igen.
2022. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha egy hétig nem.hivom egy hétig teljesen ignorál
2022. aug. 20. 10:25
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem tisztelet ez szerintem.

A minden mindegy hozzáállás háttere érdekelne kapcsolatban.

Ez nem csak erre vonatkozik a talalkozasr hanem mindenre!

Ha veszekszunk ha megbékélek jo, ha nem békélek meg az is jo.

Ha szakitok rendben, ha nem szakitok az is rendben.

MINDENBEN ilyen.

2022. aug. 20. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!