Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők hány százaléka vevő rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százaléka vevő rá, hogy bevegyen még egy nőt harmadiknak?

Figyelt kérdés
Nekem egy barátnőm volt eddig és ő vevő volt rá. Több barátnőm sajnos már nem lesz.

2022. aug. 20. 20:06
A kérdező szavazást indított:
0-5%
5-10%
10-20%
20-30%
30-50%
50-100%
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Minden feledik nő szeretné.

A legtöbben azt szeretik, ha minél többen csatlakoznak az intimitáshoz.

A kutya, a macska, a postát, a szomszédok, minél többen vannak annál jobban eltudnak mélyedni egymásban.

23F

2022. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ahány százaléknyi kedvet éreznél te magad, kérdező, arra, hogy egy férfit bevegyetek harmadiknak.
2022. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanannyi ahány férfi férfit venne be 3.-nak.


(És nem, az esetlegesen biszex vagy biszex hajlamú nők sem élveznek el spriccelve a gondolattól hogy a pasijuk megcsalja őket, ráadásul a szemük láttára. Ugyanúgy szakítás a vége a megcsalásnak a biszex nők esetében is, akik jóval kevesebben vannak mint az itteni nőgyógyászszakértőguruk hiszik).

2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Az a ciki mikor a barátnő aztán lelép a másik csajjal, hoppon hagyva a palit :D
2022. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem úgy tűnik, a férfiak előbb engednek be +1 férfit, mint a nők +1 nőt.

A tippem pedig, hogy nagyon-nagyon kevés nő, az esélye pedig még kevesebb, hogy olyat fogj ki pont.

N

2022. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát igen, a férfiak alapból perverzebbek, így aranyaiban szerintem is többen vennének be +1 férfit mint ahány nő +1 nőt.
2022. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt egy barátom, aki felvetette a 3-ast. Mondtam neki, hogy előbb még egy férfival akarom,mert férfival kevésbé stesszes és csak utána nővel. Egy szóra vevő volt arra, hogy bevegyünk egy férfit, semmi kifogása nem volt. Találtunk egy szimpatikus férfit, megvolt az édeshármas, aztán szakítottam vele, mert én viszont nem voltam vevő se a leszbizésre, se arra, hogy megcsaljon. Viszont az az édeshármas a legizgalmasabb élményeim között van😄
2022. aug. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
7-es: power move.
2022. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Undorito! 🤮🤮🤮🤮
2022. aug. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akinek őszintén tetszene? Nagyon nagyon kevés.

Viszont mégis keresnek női harmadikat jó páran, és szerintem ennek az is lehet az oka, hogy a nő ha szerelmes, könnyebben belezsarolható ebbe. Mármint akár csak érzelmi manipulációval, hogy "ez semmit sem jelent", "neked akarok jót", "nem csallak meg" stb.

Szóval már csak megfelelésből is belemehet, vagy egyszerűen csak fogalma sincs még, hogy mennyire rosszil eshet neki utólag. Mert ha nem a nő ötlete, akkor szinte garantáltan rossz vége lesz.

2022. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!