Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem vevő a vicceimre?

Figyelt kérdés

Sokszor mondok szóvicceket, szólásokat, régies szavakat, vicceket, és nem az a baj, hogy nem nevet rajtuk, de sokszor még ő néz hülyének engem.

Mondok egy példát:

Szögelnem kellett itthon, és mondta a párom, hogy vigyázzak, nehogy a fejembe üssem véletlen a szöget. Erre mondtam neki, hogy akkor innen ered a mondás, hogy szöget ütött a fejébe?

Semmi. Gondoltam nem jó, nem tetszik neki. :D

Utána mondtam egy faviccet, én majd megszakadtam rajta, ő meg hülyének nézett és közölte, hogy milyen jó, hogy én magamat szórakoztatom. Már ideges voltam és visszaszóltam neki, hogy az a lényeg, hogy az ember jól érezze magát.

Sokszor ha írok neki valamit figyelmen kívül hagyja, és engem oltogat.

Idegesít, hogy miért ilyen, pedig szerinte ő nem is bunkó velem.

Vagy például múltkor ő délután elaludt, vagy 5 órán át aludt, én meg nem tudtam, de ő meg csak úgy tud ha ot ülök mellette tv és laptop nélkül, szóval a telefonomat nyomkodtam addig. Elkezdtem a telefonomon ilyen quíz kérdéseket töltögetni, és magamban nevetgéltem. Mikor felkelt 5 óra alvás után, még ő néz hülyének hogy én ilyenekt csinálok.


2016. jún. 13. 12:05
1 2
 1/15 MilitaryTurtle ***** válasza:
Vele próbáltál erről beszélni kedves kérdező ?
2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem érti a vicceket, én se értem őket valahogy, pedig nem mondanám magam butának.
2016. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem jön be neki az abszurd humor. Nekem se.
2016. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 cukilányka 0.0 ***** válasza:
44%
Foss az arcába, arra vevő lesz!
2016. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mások vagytok. Olyat keress, akivel összeilletek.
2016. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Elég bunkó dolog ez tőle. Egy normális kapcsolatban örül a másik annak ha jó kedved van... Már bocsánat. Lehet hogy valami nyomasztja és ezért minden bosszantja. Beszélgessetek jó sokat! Kérdezd meg van-e valami problémája... Lehet hogy valami áll az egész hátterében. És ne hagyd magad véletlenül sem lelombozni! Nyugodtan nevetgélj csak! Az a lényeg, hogy te jól érzed magad, ha akar, majd csatlakozik ő is :)
2016. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Höhö, velem jól kijönnél, én folyamat lövöm a favicceket. Nem nevet rajtuk senki, de én jól mulatok. xD
2016. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nálunk is én vagyok az ügyeletes humor herold xd én szinte mindenen tudok fetrengve röhögni, ez van.
2016. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy a te tréfáid milyenek az egy kérdés, de a gondolkodásmódotok nagyon-nagyon eltér egymástól, az meg egy fontosabb dolog.

A viccelődésben csak élesebben, vagy hamarabb előjön, de szerintem elő fog az jönni másban is.

2016. jún. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jó arc vagy, sótlan a barátod, mint a menzás kaja. :D
2016. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!