Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni,ha a stressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni,ha a stressz miatt kudarcba fullad a szex?Ha nőként megalázva érzed magad, mert a párod semmi testi intimitásra nem vevő a gondok miatt? Pár hete van így. Észrevettem,hogy valami más, de a legutóbbi próbálkozásom volt a legszörnyűbb.

Figyelt kérdés
Konkrétan pucéran nem érdekelte belőlem semmi. Ezt már kérdeztem korábban itt. Néha azt érzem, meg tudok vele birkózni, de most megint úgy keltem,hogy szörnyű érzések kavarognak bennem... Párom kivonul,pontosabban én mondtam,hogy bekenhagyom mindenhkgy, mert azt érzem, így en is csak egy probléma vagyok pluszban,amit nem tud kezelni ..mit tegyek meg ?
2022. jún. 1. 07:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Pszichológus, coach, szexuálterápiára menni mindkettőtöknek.
2022. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Milyen gondok miatt stresszel a férjed? Ideiglenesen elfogadható, hogy egy férfinek nincs energiája szexelni. De ahhoz nagyon padlón kell lenni, hogy ne álljon fel, főleg hogy egy jó dugás kiváló stressz oldó.
2022. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Erről hallani sem akar
2022. jún. 1. 07:29
 4/31 A kérdező kommentje:
Cégalapítás , milliós összegek kezelése, munkahelyi gondok. Feláll, de képtelen elmenni.
2022. jún. 1. 07:30
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Férfiakkal ilyen bizony elő szokott fordulni. Ha ő nem hajlandó szakemberhez fordulni, akkor legfeljebb csak abban reménykedhetsz, hogy a stresszes időszak elmúlásával a helyzet normalizálódik.


Mindettől függetlenül önmagadon is érdemes volna dolgoznod, hogy ne függjön a női önbecsülésed ilyen nagy mértékben a párodra ható szexuális vonzerődtől. Arra gondolj, hogy egyrészt senki szexuális vonzereje nem örök életű, másrészt minden kapcsolatban, szinte törvényszerűen, idővel lecseng a kezdeti szexuális tűz. Előbb-utóbb, ha tetszik, ha nem, a női vonzerőd csökkenésének sokkját fel kell dolgoznod. Lehet, hogy nem könnyű, de ezen mindenkinek át kell esnie. Arra kell törekedned, hogy más, tartósabb értékekre alapozd az önbecsülésedet.

2022. jún. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj nincs értelme kiirni a kérdést minden nap...kaptál egy csomó jó tanácsot, férfiaktól is.
2022. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
37%

5#: Szuperül megválaszoltad a kérdést, pacsi:).

6#: Itt valóban sokszor fölösleges válaszolni az ilyen jellegű kérésekre, mert "a másik sosem lát jól dolgokat, de én töki vagyok... Azért írok ki kérdés".

Az 1# voltam...

2022. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan, hogy valaki választ egy munkát, ami nem neki való. Nem minden a pénz. Most még csak a cerka nem funkcionál, később más baj is lehet, mint gyomorfekély, magas vérnyomás, infarktus. Mindennek ára van a világban, kérdés, ki mit hajlandó fizetni.

Én biztos váltanék, mielőtt a házasságom rámenne a karrieremre.

2022. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
#8 as válaszát megerősítem. Nem neki való ez a munka. Nem tudja kezelni, nem tudja szétválasztani. Ha ő nem akar változtatni akkor külön kell menni. Nem kell ide sem kóóócs sem terapeuta.
2022. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
15%
Van valakije.
2022. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!