Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán én vagyok a hibás, és a páromnak van igaza, vagy nem? (Bocsi ha hosszú lesz)

Figyelt kérdés

3 hónapja együtt vagyok egy pasival, minden tökéletes volt eddig, viszont természetesen elkellett jönni egy dolognak, ami ezt a tökéletes rózsaszín felhőt szétfoszlatja.


Van egy pasi, aki kezdetben szerelmes volt belém, és nagyon sokáig próbálkozott nálam, viszont én csak barátként tekintettem rá mindig is.


Szóval már 5 éve, hogy barátok vagyunk, és valamiért nem szimpatizál a párommal, pedig még nem is találkoztak, és ezt elmondtam a páromnak, minden háttérsztorival, aki teljesen kiakadt, hogy milyen furcsa, hogy adott egy csávó aki szerelmes volt belém, és milyen véletlen, hogy pont ő nem szimpatikus neki.


Itt még viszonylag normálisan kezelte, mert mondta, hogy Őt ez nem zavarja velem kapcsolatban, csak legyek résen, mert szerinte megszeretné őt fúrni a legjobb barátom, mert még titokban mindig szerelmes belém.


A gond tegnap csúcsusodott ki, ugyan is a legjobb barátom egy szomszédos országban lakik, és néha amikor Magyarországra szokott jönni meglátogatni, akkor nálam szokott megszállni, és mivel egy nagy ágyam van, ezért egy ágyban alszunk, nyilván a két végében.


És mondtam a páromnak, hogy jönni fog hozzám a barátom, és nem szeretném, és, hogy nálam is fog aludni, szóval akkor nem fogunk tudni találkozni.


Erre a párom teljesen kiakadt, hogy miért nem foglal magának valahol szállást, hogy mi az, hogy egy ágyba alszok egy másik pasival, aki régen szerelmes volt belém, és, hogy milyen véletlen, hogy Ő nem szimpatikus neki, de azzal nincs baja, hogy velem aludjon egy ágyban, az fel sem merül nála, hogy nekem már van valakim, és inkább foglal magának valahol szállást, és, elkezdett nagyon csúnya módon beszélni róla.


Ebből lett egy nagy veszekedés.


Addig eszkalálódott ez, hogy azt mondta a párom, hogy várni fogja a legjobb barátom, hogy mikor fog megjönni, és tenni fog arról, hogy legyen oka őt utálni.


Szóval, hogy elkerüljem a veszekedést, megmondtam a páromnak, hogy ne jöjjön ide amikor jönni fog a haverom, nem mondom mikor fog idejönni, se azt, hogy meddig, és ha bármilyen módon ártani akar neki, akkor dobni fogom.


Erre megint kiakadt a párom, hogy persze Ő viselje el, hogy fúrják hátulról, hogy egy srác aki szerelmes volt belém egy ágyban alszik velem, mert nyilán nem léteznek szállodák, és még ő lesz dobva, ha ez neki nem tetszik.


Ezek után összepakolta a nálam lévő cuccát, és elment, azóta nem beszélünk.


Szerintetek kinek van igaza?


2022. aug. 21. 15:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, ez komoly kérdés?!


persze hogy a pasidnak volt ebben az esetben igaza!


fordított helyzetben te mit szólnál?

2022. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
neki. sajnálom, de szerintem jogos.
2022. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Te hibad. Párodnak igaza van. Nem normális hogy ellenkező nénivel alszol együtt. Én szakítanék is veled. 40f
2022. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak van igaza, ez szakítóok. Vagy ott lehet ő is és a barátod kanapén alszik vagy a földön vagy ne aludjon nálad.
2022. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
A volt párjaimat ez sosem zavarta.
2022. aug. 21. 15:40
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy már a volt párjaiddal.
2022. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
97%
Lehetne több eszed! A "haverod" nyilván azért nem szimpatizál vele, mert még mindig reménykedik. Az hogy a párod kiskakast játszik, és fenyegetőzik, az elítélendő, de mégis ő látja helyesen a dolgokat.
2022. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

ha a párod egy havercsajjal egy ágyban aludna úgy, hogy a csaj szerelmes belé, ahhoz mit szólnál?


szerintem te élvezed, hogy húzod a haverod agyát, tudod, h. szerelmes beléd. ha te nem tudod viszonozni, mi a bánatért hálsz vele egy ágyban? nem érzed, hogy ez miért nem helyénvaló? pláne úgy, hogy most párkapcsolatban élsz, de simán összefeküdnél megint vele.

nem kell ahhoz szexelnetek, hogy ez visszataszító legyen!

és még egy nagy veszekedésbe is belementél emiatt a pároddal!

2022. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Miért kötelező egy ágyban aludnotok? Nálad nincs kanapé/matrac/hordozható ágyszerűség? Ha nincs, akkor alhat a földön.. Vagy ameddig ott van nálad, addig átmész éjszakára a párodhoz/barátnőhöz/családtaghoz aludni.

Amúgy meg teljesen jogos a párod kiakadása.

2022. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Én elég toleráns vagyok. Igazából párom is. Mindkettőnknek van ellenkező nemű barátja, külön programok stb. Ennek ellenére csúnyán kiverné a biztosítékot, még így 8 év után is ez, nem, hogy friss, alakuló kapcsolatban.

Vannak határok, amiket az ember nem lép át, ez határozottan egy ilyen.

2022. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!