Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora az esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély, hogy egy "14 éves pár" örökre együtt maradjon? Egyátalán volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

0% 2010-ben


de 100 évvel ezelőtt volt ilyen

2010. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párt, akik "első szerelmeik" voltak egymásnak (és már 2 gyerekük van, boldogan élnek), de ők nem 14 évesen jöttek össze. Egyébként nem valószínű, hogy örökre együtt fogtok maradni, de hajrá :)
2010. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyet, 15 évesen megvolt az első gyerek, de mindketten diplomásak azóta. És még megvannak együtt. De ez nagyon ritka.
2010. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én első kapcsolatom 13 évesen indult én lány vagyok a barátom 14 volt. 6évig voltunk együtt, aztán az volt a probléma, hogy neki nem volt elég az, hogy egyetlen lánnyal volt, és ki is jelentette, hogy nem fog elvenni feleségül míg mást ki nem próbált... szóval 6 évig szenvedtünk aztán szakítottam vele. Kicsi az esélye, nagyon kicsi és sztem nem is igazán jó olyan korán teljesen lekötni magad.. tapasztalatból mondom.
2010. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam szülei 2.-os(általános)koruk óta ismerik egymást,és már van egy 12és egy 7 éves gyerekük;)
2010. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Unokatesóm ilyen, már 29 éves és házas. Ő is kb 14 évesen ismerkedett meg a feleségével.
2010. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és most várják az első gyereküket. Előző voltam.
2010. szept. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fülünyúl ***** válasza:
0%
2010. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Mesélek egy szép sztorit, de ez aztán nagyon ritka!!

Az unokatesóm szülei így ismerkedtek meg: Egy buliban a lány 14 volt a fiú 25, nagyon bejöttek egymásnak és megtörtént a dolog, lefeküdtek. A szülők marhára nem örültek és most 3 gyereket nevelnek és boldogan élnek.

2010. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én 15 éves voltam amikor megismerkedtem a volt férjemel , 10 évig együtt voltunk boldogan , utana össze házasodtunk es rá 6 hónapra sajnos minden megromlot :o(( nem tudjuk miert , mintha hirtelen kiszeretem volna belöle , mint ember mai napoig szeretem es fontos nekem hogy boldog legyen , es ma is azt mondom hogy nagyon nagy mazlista az a lány akit majd elvesz feleségül .....

nekem azota van más kapcsolatom , jol megvagyunk nagyon szeretem , minden fantasztikus vele ( de valahol tudom hogy ugy mint az elsö szerelmem soha senki nem fog szeretni)


ja és hozzá tenném azt is hogy mai napig jol megvagyunk mint baratunk ... ha valami baj van rögtön engem hiv , en vagyok az elsö akitöl tanacsot kér ..... !!!!



most nem tudom ezzel segitetem vagy csak kiöntötem a lelkem :o( ??

2010. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!