Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esély arra, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély arra, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
December elején megismerkedtem egy fiúval az interneten. Majd két hét ismerkedés utána találkoztunk és összejöttünk. Másfél hónapnyi együttlét után egy hétfői napon bejelentette, hogy nem érez szerelmet irántam.Szakítottunk, de megkért, hogy maradjunk barátok, mert nem akar elveszíteni.Pár nap múlva találkoztunk, de már csak úgy, mint barátok. Mégis, ő a találkozásunk ideje alatt végig úgy viselkedett, mintha még mindig egy pár lennénk.Többször is meg akart csókolni. Azt mondta,nehezen tud elengedni, azt szeretné, ha találkoznánk, nem szakadna meg a kapcsolat. Ha nem akar már tőlem semmit, akkor miért viselkedik így?
2011. febr. 4. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

mert hülye :D v szimplán kanos :D


19F

2011. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy 2 hét alatt hogyan lehet összejönni valakivel? NE haragudj, de így ne akarj szerelmet...
2011. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak dugni akar
2011. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2 hét alatt nem lehet megismerni egymást...ahogy az előttem írja dugni akar
2011. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a szakitottunk de legyünk barátok olyan, hogy megdöglött a kutyánk de azért megtartjuk....
2011. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégha több hónapig vagy évekig lettetek volna együtt és utána pár hét után jönne ez az ötlet, hogy legyünk barátok, akkor azt mondom, hogy oké, egy próbát megér, hátha még összejön. De így 2 hét után? Felejtsd el! Keress mást!
2011. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!