Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2gyerekkel jobb egyedül,mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2gyerekkel jobb egyedül,mint olyan kapcsolatban ahol már nem vagyok boldog?Hiába mondok bármit a férjemnek,nem változtat.

Figyelt kérdés
Van 1kisfiúnk,ő 3éves.Most becsúszott a kistesó,12hetes terhes vagyok.Nincs már ehhez az egészhez se erőm se kedvem.Ha nem lennék várrandós,akkor is nehéz lenne,hogy a kisfiam apukájátóp külön megjünk.De elég valószínű,hogy elhagynánk a férjem.Most így elcseszem a gyerekek életét.Mindig azon az elven voltam,hogy a gyerekeknek ugyanolyan fontos az életükben az apa,mint az anya.
2022. aug. 24. 16:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Problémáik abból addódik,hogy sajnos elkezdett mindennap inni.Hiába mondom,hogy fejezze be.Nem változtat.Régebben is ivott,de nem mindennap.Ez azután kezdődött,hogy a bátyja meghalt fél éve.Azt mondja szeret minket,ő nagyon vágyott a 2.babára.Én is de még később szerettem volna.
2022. aug. 24. 20:36
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, bajban vagy? Terhes lettél egy férfitól, akit el akarsz hagyni. És nem jelentkeztél terhességmegszakításra sem. Fizikailag akadályozva voltál abban, hogy védekezz, és/vagy időben eljuss orvoshoz?
2022. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező kérlek intézd minél előbb a megszakítást. Nézz szét a boltokban, hírekben micsoda áremelkedések lesznek… meg már vannak most is, boldogabb leszel ha elhagyod ezt a fickót az garantált! Tapasztalatból írom, sajnos…

De az is biztos hogy két gyerekkel jelen esetben még segítséggel sem javulna a helyzeted.. egy gyerekkel még csak-csak meg lehet oldani mindent! Főleg hogy ő már nagy”…

Lassan önálló..

ismerkedni is könnyebb mintha újra lebabáznál… ráadásul mint kifejtetted nem a megfelelő embernek.

2022. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem írta, hogy a férjétől terhes...
2022. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

El lehetne még vetetni? Én úgy tudom az csak a 12. hétig van, utána max ha beteg a magzat. De akkor lehet rosszul tudom.

Mondjuk külföldön van, ahol tovább megcsinálják, lehet én összespórlonám az árát és kimennék. Olcsóbb, mint gyereket felnevelni. Pláne egyedül. Igazából nem értem mi volt a terv. Ha el akarod hagyni, akkor ritka hülyeség volt megint teherbe esni, és nem abortuszra menni, amíg még lehetett. Két gyerekkel akikből az egyik újszülött elválni, hát kb egyenes út a nyomorgáshoz (legalábbis a leírás alapján nem adottak az anyagi feltételeid). Amit tudsz tenni, hogy fél évig vársz, aztán a kicsi is mehet bölcsibe, te meg dolgozni. De olyan helyet találni, ahonnan tudod vinni a gyerekeket, meg megoldani ha betegek, hát kb egy nagy adag csoda is kell hozzá. Nem értem mi abban a logika, hogy épp készülsz elválni, erre még egy terhességgel teljesen a padlóra küldöd magad, hogy még véletlen se tudj anyagilag független lenni. Mintha jelentkeznél egy futóversenyre, de pont előtte direkt eltörnéd a lábad.

2022. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha iszik a férje, lehet több pénze maradna egyedül.
2022. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A férjemtől vagyok terhes.Van saját lakásunk.Abortuszt 12hétig végeznek,én is úgy tudom.Bölcsin gondolkodtam,de az még legalább 1év lenne.Eddig se maradt itthon a férjem a gyerekkel ha beteg volt 1szer volt,hogy az én munkám sürgősebb volt mint az ővé.Így ő volt akkor a fiúnkkal.Sajnos elhidegeltem tőle,pedig nagyon szerettem fontos része volt az életemnek.Sok mindent elértünk együtt.Nullàról indultunk egy szobában kezdtük,semmink nem volt.6és fél éve vagyunk együtt.Pco-s szindrómám van,spontán fogadtak a babák.Az elsőnél vártuk a menszeszt,hogy befeküdhessek átjárhatóságira stb...Ezt azért írtam le,hogy nem mindig volt rossz.Ha nem az italba menekülne a gyász miatt akkor még menthető lenne a helyzet.De sajnos egyenlőre nem látom rajta,hogy változtatni akar.
2022. aug. 25. 12:18
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a nőgyógyász 13.2 napján is elvállalta mert tudta hogy sürgős…
2022. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!