Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben? Ébredéssel kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
Páromnak reggel 7-kor kell kelnie, mert 8-ra megy dolgozni, én viszont itthonról dolgozom, így elég 8.45-kor. Reggelente mindig megébredek vele, készítek neki egy kis apróságot reggel, hogy elvigyen, adok neki puszit, stb, viszont az elalvás nekem nagyon korai (22.45). Egyszerűen az, hogy ráérnék 1-8.45 aludni, ehelyett 22.45-7.00 alszom, úgy, hogy bagoly típus vagyok, megnehezíti az elalvást és ébredést, kb a home office egyik legnagyobb ajándékáról mondok le, hogy hozzá igazodjak.
2022. aug. 24. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én nem tenném, a kis apróságot elkészíteném este, esetleg annyira megébrednék, hogy váltsunk egy puszit majd visszaaludnék.
2022. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én a reggelit előkészíteném este. Reggel csak annyira ébrednék meg, hogy kihasználjuk a reggeli merevedését. Orgazmus után én bealszok.
2022. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
"2" szerelmes vagyok!!!! Ha esetleg engedélyezik a klónozást számíthatok rád? :)
2022. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

te vagy a nő?

vagyis a nője, tehát nem az anyja.

nem kell neki uzsonnát készítened, mert felnőtt ember, vagy ha nagyon akarsz, este tedd ki neki.

aludjatok külön szobába, előtte szexelhettek, de maga az alvás legyen külön, és így nem ébredsz fel.

azt sem értem, miért pont 22:45-kor fekszel le, ha nem akarsz? ő menjen aludni,te meg csinálj amit akarsz.

amennyiben nem 1 szoba-konyhában nyomorogtok, sztem ez megoldható.

2022. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
#3 természetesen, de csak ha korán kelsz 😂
2022. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember, majd készít magának reggelit. Felesleges felkelned.
2022. aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A lefekvés inkább a probléma. Nekem ez az időpont nagyon korai, majdnem háromnegyed órát csak forgolódom.
2022. aug. 24. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7

oké, de nem válaszoltál a felvetésemre, amit a 4-es kommentben írtam.

van több szobátok? miért fekszel le ilyen korán, ha nem akarsz?

2022. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
De minek kell neki csomagolnod? Felnőtt ember, oldja már meg az isten szerelmére... Az más, ha 1-2x jófejségből megteszed, de biztos nem kelnék fel ezért korán. Este meg össze vagytok nőve? Vagy nem értem minek kell neked ott forogni mellette (ha csak te nem az az idióta kérdező vagy, pedig gyanús, aki heteken át nyígott pont emiatt, hogy egyszerre kell lefeküdnie a faszijával)? Ő menjen feküdni, aztán te majd csatlakozol. Vagy ő maradjon fent +30 percet. Óvodások vagytok, vagy komolyan léteznek ilyen felnőtt emberek, akik ilyen szinten életképtelenek?
2022. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egyszerre lefeküdni...
2022. aug. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!