Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben? Ébredéssel kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés
Páromnak reggel 7-kor kell kelnie, mert 8-ra megy dolgozni, én viszont itthonról dolgozom, így elég 8.45-kor. Reggelente mindig megébredek vele, készítek neki egy kis apróságot reggel, hogy elvigyen, adok neki puszit, stb, viszont az elalvás nekem nagyon korai (22.45). Egyszerűen az, hogy ráérnék 1-8.45 aludni, ehelyett 22.45-7.00 alszom, úgy, hogy bagoly típus vagyok, megnehezíti az elalvást és ébredést, kb a home office egyik legnagyobb ajándékáról mondok le, hogy hozzá igazodjak.
2022. aug. 24. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egyszerre elaludni?

Mi is teljesen eltérő bioritmusú emberek vagyunk a párommal, ő nagyon jó alvó, én nagyon rossz 😅

Ő már elalszik mikor hogy este, én meg amikor rám jön.

Én a helyedben, ha mindenáron csinálni akarsz reggelit, akkor este csinálnám. De nem kelnék fel azért. Nem a gyerekem .

2022. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért KELL egyszerre lefeküdni, és miért kelsz fel, vele együtt, ha te még aludhatnál? Miért nem beszélitek meg?


Volt, amikor a munkám miatt nekem 1-1,5 órával korábban kellett kelnem, mint a férjemnek, fel sem merült, hogy keljen fel velem, sőt, még kávét sem főztem neki, mert ő feketén issza, azt meg jobb frissen készíteni, nem melegíteni. Mostanában általában ő kel korábban, mert heti 3x reggel edz, így 6.45-kor kel, nekem meg elég fél8-8 körül, nem kelt föl. Annyi, hogy ő lefőzi nekem a kávét, mert én tejeskávét iszom, az pont jó melegítve is. Reggelit/ebédet stb. mindenki készít/dobozol magának, vagy sem, változó mindkettőnknél, hogy mikor mit eszünk, a napi programtól függően, vagy ha főzünk, akkor előző este általában kiporciózzuk dobozba, mindenki elteszi magának oszt csá. Mindketten inkább baglyok vagyunk, igyekszünk kb. egyszerre lefeküdni fél12-12 körül, de ha úgy alakul, hogy valamelyikőnk még nem álmos, akkor az nem fekszik le, ennyi.

2022. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!