Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem a viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem a viselkedésemmel?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok elég visszahúzódó önbizalom hianyos srác vagyok sokat kételkedek magamban de azért neha erőt veszek magamon és kiállok magamért és az igazamért. Összejöttem egy lánnyal és egyutt vagyunk már fél éve. Az utóbbi hetekben beszélgettünk a kapcsolatunk problémáiról és azt mondta hogy néha úgy érzi hogy nem vagyok elég magabiztos férfi és hogy ő hordja a nadrágot a kapcsolatban. Én ezt elfogadtam és próbáltam rajta változtatni és működött is és a barátnőm is megjegyezte hogy mennyivel magabiztosabb vagyok azonban van egy kis gond. Én borzalmasan érzem magamat ebben a magabiztos alfa hím szerepben amit a barátnőm szeretnene. Nem arról van szó hogy engem irányítsanak de a barátnőm azt várja el tőlem hogy én döntsek mindenben és hogy legyek ilyen kemény férfias férfi. De nekem ez nem megy akárhányszor voltunk azóta randizni mindig eljátszottam ezt a szerepet de sohasem éreztem jól magamat csak a barátnőm. Persze nem mondtam még el neki mert nem akartam tönkre tenni a jó kedvét de ezt hosszú távon nem tudom hogy fogom elviselni. Nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni de nem biztos hogy meg tudok felelni az elvárásainak. Pedig ő ki is jelentette hogy ő egy erős magabiztos srácot keres. Eleinte nem is értettem hogy hogyan kerültünk össze.

Szerintetek mit kellene csinálnom? Szakítsak vele vagy próbáljak megváltozni?

Mit javasoltok?


2022. aug. 25. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hosszú távon nem fog működni
2022. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azok a párkapcsolatok, amik nem arról szólnak, hogy úgy szeretjük a másikat, amilyen, hanem megpróbáljuk megváltoztatni, azok szerintem halálra vannak ítélve. Ez a lány nem veled szeretne párkapcsolatban lenni, hanem egy más személyiségű pasival, egy magabiztos alfahímmel.


Én első körben beszélgetnék erről vele, de ha ragaszkodik ahhoz, hogy megváltozzak, akkor sajnos szakítanék.

2022. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal. Attól, hogy valaki magabiztos és férfias, még nem "alfahím" meg mittomén mi. Ez volna az átlagos, elvárható egy férfitól. Nem véletlen, hogy a nők ehhez a személyiséghez vonzódnak. Eza normális.

Viszont az elég gáz, hogy szerepet játszol, mert ezek szerint ahhoz sem vagy elég tökös, hogy bevalld neki a valóságot.

2022. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én meg pont az a fajta nő vagyok, aki ilyen férfit keres mint te. Sőt az eddigi 2 komolyabb párkapcsolatom is olyan beállítottságú volt min te.

Az a fajta férfi akiről például a barátnőd álmodik.. hátam közepére nem kellene.

2022. aug. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Es milyen viselkedeseket vettel fel?

Hogy te dontod el a moziban afilmet, meg hogy hova ultok az etteremben, ilyesmi?


Gratulalok amugy, hogy tenyleg meg tudtal valtozni! Lehet, hogy az arany kozeput viszont jobb lenne..

2022. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Nekem (nő vagyok) nem kellene ilyen falu bikája alfahím. A magabiztosság más, azzal minden egyes embernek rendelkeznie kellene nemtől függetlenül. Viszont én az egyenlőségben hiszek, nem kéne olyan kapcsolat, amiben azt kellene várnom, hogy a másik hozza meg a döntéseket, meg kérdés legyen, hogy ki hordja a nadrágot (de utálom ezt a kifejezést). De én domináns személyiség vagyok+ van elképzelésem a saját életemről, nem kell, hogy valaki apuka szerepben álljon mellettem
2022. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2022. aug. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!