Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire véljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire véljem a viselkedésemet?

Figyelt kérdés
33f vagyok házas elég langyos a kapcsolatom a feleségemmel. 3 napja voltunk egy közös barátunk munkahelyén és ott megláttam 1 lányt. Pár mondatot beszéltünk csak, és úgy összemosolyodtunk is egymásra.(a feleségem még meg is jegyezte utána,hogy látom szimpatikus neked a lány...persze letagadtam...)Azóta nem tudom elfelejteni ,róla ábrándozok,megkerestem a facén és többször megnézem egy nap a képeit a családtagjai képeit...Nem jelöltem be mert az gyanús lenne a feleségemnek meg a közös barátnak. Amúgy a lány 25, egyedülálló és nem az a kimondott szépség de valahogy mégis elvarázsolt.Olyanokra gondolok,hogy órákon át szeretkezünk,gyerekünk lesz, összeköltözünk...Kezdek magamtól megijedni,hogy valami nincs rendben.Kb a 16 évesek viselkedhetnek így...
2017. jún. 19. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaja a 16 évesek, de te nem ennyi vagy. Szar a kapcsolat? Van valami ami indokolja hogy maradj? Gyerek? Közös vagyon stb. Ha bár a gyerek is jobban jár(na) sok esetben inkább hiteles szülőkkel akik nem hazudnak maguknak, sem a másiknak. Amúgy meg nem beszélgetettek olyan sokat, hogy valós következtetést tudj levonno, milyen ember lenne meletted hosszú távon. Persze nyugodtan kipróbálhatod, a döntés minden esetben a tiéd, hát nem fantasztikus? 28/F
2017. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyerekünk nincs,a házasságom nem az igazi,de valamiért kötődök hozzá,de a szerelem már rég kihűlt.
2017. jún. 19. 07:42
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg lehet a szüleim példáját követem akiknek nem volt jó a házasságuk mégis együtt vannak 38 éve. Kb úgy élünk mintha testvérek lennénk. Persze ha megcsalna akkor rögtön otthagynám.
2017. jún. 19. 07:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, azért mert egy számodra senki irogat neked most, attól sajnos nem leszel előrébb, a "testvéri kapcsolat" az szerintem egy kicsit langyos és "testvéri" viszonyban a szex sem lehet túl heves. Ha te úgy gondolod a szüleid házassága a követendő példa, akkor lehet hogy neked ez így megfelel, de szerintem látni hogy nekem valami nem jó és beleszarni ebbe az egészbe az önbecsapás.
2017. jún. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fú, bakker, annyira kezdek félni, hogy én is így fogok járni.. Bér én nő vagyok, és minden előtt még ( házasság, gyerek). Ugyanez minden: nagyon kötődök a páromhoz, szeretem is szeretettel, a szüleim példája is stimmel.


Ráadásul ugyanez a történet játszódott le 1-2 hónapja velem mással, borzalmasan érzem magam..

ÉS elengedni sem tudom a párom mégsem, mert ugyanakkor szeretem és ragaszkodom pedig. csak nem szerelemmel... És talán nagyon megbánná ha egy ilyen embert elengednék, ráadásul ő még szeret azt mondta nagyon is.


Segíteni nem tudok, de én is beparázok pl ha előkerül a gyerektéma stb, mert elbizonytalanodok, hogy egy életet nem biztos, hogy így le tudnék élni... Vagyis le tudnék persze, de hogy így kéne-e. :(


Nálatok sincs még késő, gyerek után biztos még nehezebb dolgok ezek... Ramaty dolog ez.

2017. jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen elég langyos az egész de az a baj,hogy erőtlen vagyok változtatni nincs motivációm. A szüleim túlságosan irányítóak voltam velem gyermekkoromba ezért megszoktam,hogy nem minden úgy van ahogy szeretném,lehet ezért is vagyok olyan befásult.
2017. jún. 19. 08:20
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor az utolsó kettő langyos víznek üzenem, hogy nálatok a cipő vásárolja meg magát és kúszik fel a lábatokra? Ja hogy nincs saját döntésed, értem és nincs motiváció? Akkor marad ami van, annyira nem rossz az nem?
2017. jún. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérlek... ez a szerelem.


(Igen, azért vagy ilyen magából kifordult lütyő, mert szerelmes vagy! :D )

2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy őszinte se magaddal ,se a pároddal. Nem vagy képes őszinte kommunikációra, talán még magadnak is hazudsz. A párkapcsolatod nem amiatt a lány miatt nem működik, ez biztos. Belekényelmesedtél egy párkapcsolatba, nem akarsz változtatni, mert főzés, mosás, takarítás, szex, lakás megvan. Érzelmek nincsenek meg, úgy, ahogy "kellene", de te ezt lexarod, mert egy langyos kapcsolatban vagy, ergo hagytátok kihűlni. Megfelelő kommunikáicó mellett ez a kapcs. nem lenne langyos. Vagy már nem is lenne, vagy meg tudtátok volna beszélni az ide vezető problémákat.
2017. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Vagyok. Igazából Amiket írtam, valószínűleg nem csak rád vonatkozik, hanem a feleségedre is.
2017. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!