Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelt kérdés

A párommal már 5.éve vagyunk együtt. Sohasem volt sportos testalkat, mivel nem edz, viszont nem is kövér, normál a teste. Azonban mégsem tetszik nekem, rájöttem, hogy jobban vonz a sportos testalkat (nem a kigyúrtakra kell gondolni)

.

Erre miért most jöttem rá? Arcra egyébként jóképű, csak a teste zavar, hogy lehetne sportosabb is.

Én is tornázok egyébként, nincs rajtam narancsbőr. Számomra fontos a mozgás és szeretek is.



2022. aug. 26. 22:33
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ő 30 éves egyébként.
2022. aug. 26. 22:33
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

a narancsbőr egyéni dolog :DDD

rajtam van plusz nem is kevés de mégsem narancsos a fenekem vagy a combom


amúgy leülsz és szépen elmondod h neked jobban tetszene ha picit edzene, ha belevág dicsérd sokat kedveskedj neki

2022. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Mondom már neki régóta.

A héten volt is 1x. Remélem nem hagyja abba.

2022. aug. 26. 22:40
 4/39 anonim ***** válasza:
96%

dicsérd meg


és nem mondogasd hanem közöld vele h neked úgy jobban tetszene és örülnél neki ha heti 2x eljárna

pasinak nem célozgatunk mert nem értik, nyílt őszinte tárgyilagos beszéd

2022. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

senki nem fogja kigyúrni magát 30 évesen, ha soha nem érdekelte a téma

ehhez kell egyfajta eltökéltség, és akarat

amúgy aki meg edzeni jár, az nem azért csinálja, hogy izmos legyen, hanem mert megszokta, hogy erőt fejt ki, heti 4 alkalommal

2022. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Régen edzett, izmos volt, láttam róla képeket. Akkor olyan 22 lehetett kb.
2022. aug. 26. 22:47
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
4. - bárcsak így gondolkodnának azok a nők, akikbe bele szeretek :D
2022. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőt vonz a sportos testalkat nagy %-ban. Sportos alatt nem a vézna vékonyra kell gondolni.
2022. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

"sohasem volt sportos testalkat"


"régen izmos volt"


uh-huh

2022. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Az 5 év alatt nem volt sportos egyáltalán és mondta is nekem, hogy nem érdekli az edzés már.


Régi képek voltak róla, ahol izmos volt, meg mondta is ,hogy edzett.

2022. aug. 26. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!