Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelt kérdés

A párommal már 5.éve vagyunk együtt. Sohasem volt sportos testalkat, mivel nem edz, viszont nem is kövér, normál a teste. Azonban mégsem tetszik nekem, rájöttem, hogy jobban vonz a sportos testalkat (nem a kigyúrtakra kell gondolni)

.

Erre miért most jöttem rá? Arcra egyébként jóképű, csak a teste zavar, hogy lehetne sportosabb is.

Én is tornázok egyébként, nincs rajtam narancsbőr. Számomra fontos a mozgás és szeretek is.



2022. aug. 26. 22:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar, hogy nem edz a párod. Semennyire nem érdekel, még ha homár lennék, sem lenne hozzá semmi közöm.
2022. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

*Olyannal én se jönnék össze, aki nekem nem vonzó külsőleg. (Ha menet közben megbetegszik, akkor az lehet kivétel, ha szeretem a lelkét, és betegség miatt felszedett plussz kilókat; nem hagynám el.) Meg amúgy írtam pl valahol szerintem , hogy van egy mérték, ami már pl nekem se jön be; de szóval tehát nálam szélesebb a spektrum.


Nekem pl úgy vagyok,hogy nem baj,ha nem fullos a másik;


Azt nem tudjuk; hogy a Kérdező vonzódik-e még ígyis a barátjához; vagy már csak az izmosabbakhoz.

2022. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha nincs más megoldás, akkor birkozzál vele. Ha szexelni akar, akkor előbb le kell hogy győzőn, mert csak ugy simán nem hagyod magad. Napi fél ora birkozás már valami. És persze te is egyre erősebb leszel, tehát kénytelen lesz folyamatosan fejlődni.
2022. aug. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
91%
Ne akard megváltoztatni.
2022. aug. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
70%

Általános tapasztalat, hogy a korodbeli nők, mint te kérdező nem tudják, hogy mit akarnak az életben. Te még relatív fiatal voltál, amikor összejöttél vele, most is az vagy ne értsd félre, de ebben a korban az az 5 év nagyon is számít. 17 évesen, 22 évesen az ember totál másképp látja a világot. Nézz körül mit csinál egy átlag 17 éves! Lóg a suliból, piál, bulizik. 22 évesen már elkezd gondolkodni, de nem tudja mit akar még mindig, mert vagy tanul, vagy igen ki kell mondani ennyire éretlen.


Nekem az a meglátásom, hogy egy kapcsolatban minden számít, külső, belső, szex. Én azt gondolom, hogy a szex az olyan 60%ban meghatározó, a többi 20-20. Miért mondom ezt? Mert lehet jó a szex, meg f.sza a csávó, de ha úgy bánik veled, mint egy ronggyal előbb-utóbb itt kötsz ki más kérdéssel. Aztán lehet az is, hogy jól néz ki a csávó, és a belseje is jó, de éppen a szex rossz vele, beleunsz más partnert keresel, vagy más témában kérdezel itt. És jön a te eseted, hogy bajod van a sráccal, habár a szex nem derül ki mennyire jó, de ha jó, ha nem az a 20% ott van.

A véleményem pedig az, hogy gyerekként ezt a 20%ot nem láthattad, mert mint mondtam, akkor még 17 éves voltál és más volt az értékrended. Most meg 22 vagy. Sajnos igen ki kell mondani, hogy igen elcsesztetek 5 évet. És ebben sajnos a párod életkora is közrejátszik. 25 volt, amikor veled összejött. Bocsánat, hogy ezt mondom, de az sok. Ma már lehet nem, de akkor igen az volt.


Nekem itt az öcsém, nagy a korkülönbség köztünk, mert ő 17 éves, van egy 14 éves barátnője, és tudom jól, hogy nem fognak együtt maradni, mert 1000 kapcsolatból, ha 1 ilyen. Gyerek ő is és a barátnője is. Mondhatnám neki, hogy nincs értelme ezt csinálni, de pont így tanít az élet, hogy egyszer pofára esel, egyszer meg nem. Így lesz tapasztalatod. Ha meg elmondom neki a véleményem, azzal károsíthatom a jelenjét.

2022. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
18%

#25 a 30 meg a 40+ -os nők se tudják.

De ezzel nem mondok nagy dolgot.

2022. aug. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
27%

Te 22 o 30. Most te fogod elhagyni ot, mert fiatalabb, sportosabb kell,

Teged meg 40-45 korul fognak eldobni mert az akkori pasidnak fog kelleni a fiatal husi.

Ilyen az elet.

2022. aug. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
72%

#27 Igen, ez igaz.

Csak 40-45 körül a legtöbb férfi belet ereszt, lelógó hasat, a nők nem igen szeretik ezt a formát, kifogás meg mindig van miért nincs idő lefogyni stb.

Ismerek mentőst aki már 50-es faszi, a felesége szintén e korú, és együtt járnak edzeni a terembe, mind a ketten EÜ dolgozók.

Erről ennyit, valakinek számít a forma, hogy középkorúan is emberi alakja legyen, más meg keresi a kifogásokat, hogy miért nincs ideje.

2022. aug. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
91%
Ő nem változott az 5 év alatt, csak a te ízlésed lett más.Most lehet hogy ideig óráig megpróbál megfelelni neked, de ha őt nem érdekli az edzés, akkor úgysem fogja hosszabb távon folytatni. Engedjétek el egymást, és mindenki találja meg az igényeinek megfelelő társat.
2022. aug. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
66%

#28

aki nem edz rendszeresen évtizedek óta, az 40+ évesen nem a lógó belétől lesz visszataszító, hanem a formátlan, semmilyen testalkatától.

2022. aug. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!