Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy nem edz a párom? 22/N

Figyelt kérdés

A párommal már 5.éve vagyunk együtt. Sohasem volt sportos testalkat, mivel nem edz, viszont nem is kövér, normál a teste. Azonban mégsem tetszik nekem, rájöttem, hogy jobban vonz a sportos testalkat (nem a kigyúrtakra kell gondolni)

.

Erre miért most jöttem rá? Arcra egyébként jóképű, csak a teste zavar, hogy lehetne sportosabb is.

Én is tornázok egyébként, nincs rajtam narancsbőr. Számomra fontos a mozgás és szeretek is.



2022. aug. 26. 22:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
68%

#8as kommentároddal kapcs kérdező: kiakarsz minket oktatni ?

Persze, hogy minden nőt vonz a sportos testalkat.

"Korábban tetszett volna forradalmat csinálni."


A férfiak is hajlamosak elhagyni ídővel magukat, nem csak a nők.

Én alapjáraton (lepontozva leszek, veszett több is Mohácsnál) határozottan és tisztán megmondom a partneremnek, hogy a fizikai vonzalom nem opcionális, hanem alap nálam, ezért ha ez a kerék nyikorogni kezd, akkor a kapcsolat vége felé haladunk.

Ha te kompromisszumot fogsz kötni, biztos lehetsz benne, hogy a kényelmesebb utat fogja választani. Tehát vagy kiállsz magadért, vagy kapod amit ő a legkönnyebbnek gondol, mert ezáltal azt jelzed felé, hogy nincs tétje a dolognak.

2022. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
43%
Remélem következő életedben férfi leszel, aztán majd gyúrjad ki magad. Sok sikert
2022. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
22%

Engem nem zavarna, szerintem téged se kéne.

Ha nem kövér, akkor nincsen rossz alkatja; de szal így is vonz, nem?

Így is szereted, elfogadod szerintem. Nem?


:):)


[Egyébként szerintem egy dagika ember is lehet vonzó simán; de pl lehet, hogy milyen mértékben; és még van, aki nem tehet róla. ]

2022. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
29%

#13 - Te srác vagy, nem nő, az tuti.

Minek kell erőlködnöd annyira ?

Nem, a dagi férfi nem vonzó.

A "feltétel nélküli elfogadás"-t meg csak anyukád gyakorolja. A valós életben meg kell küzdeni dolgokért.

2022. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Ki. Meg is történt. Pont.
2022. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
30%

"#13 - Te srác vagy, nem nő, az tuti."

De nő vagyok.

"A "feltétel nélküli elfogadás"-t meg csak anyukád gyakorolja. "

Anyám ilyet egyáltalán nem tud; és még a közelében sincs.

"A valós életben meg kell küzdeni dolgokért."

De fog a fr@nc az ő kegyeiért küzdeni. :D:D Akiben értéket találunk egymással, az szeretni fog úgyis,ahogy vagyok. :):):) [Nagyon aranyos ember vagyok egyébként, valamennyire genetikai adottságilag hála Istennek-úgyis jól nézek ki; én elégedett vagyok a kinézetemmel is, meg a bölcsességemmel is pl. :) :)

___________________________

Itt egyébként most tegyünk egy vonalat; mert amúgy az nem azt jelenti, hogy ha egy pasi kedveli a lelkemet ; rögtön automatikusan külsőleg is fullosan vonzónak talál.

2022. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
67%
Aki bölcs, az nem nevezi magát annak, sőt írtózik a gondolatától is, hogy annak nevezzék. Szóval már itt megbuktàl.
2022. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
58%

#16 - Jó, akkor légyszíves ne propagáljad ezt a hazugságot, hogy "aki szeret, úgyis szeret", mert csak egy felszínes klisé.


Az egy dolog, hogy neked a ducik is elmennek. Ettől még nem általános igazság, hogy minden nő azt szereti, sőt TE vagy kisebbségben, nem többségben.


Éppen elég így is, hogy sok férfi el van tájolódva, nem vigyáz a külsejére s utána jön a nőgyülölet, hogy "miért nem fogadnak el olyannak, amilyen vagyok ?!"


Ezt el kell engedni, hogy nincsenek elvárások.

Vannak.

Párkapcsolatban, munkahelyen, iskolában, családban, társadalomban, mindenhol.

A lustasághoz mindenkinek joga van, de akkor az eredményt is viselje el.

2022. aug. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
80%

Akkor lehet valaki túlysúlyosan is vonzó, ha amúgy sportos, izmos, de valamiért felmentek a kilók. Aki ilyen, annak van tartása, van formája.

Az ilyen ember nem úgy néz ki, mint egy zsák krumpli.

2022. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
14%

"#16 - Jó, akkor légyszíves ne propagáljad ezt a hazugságot, hogy "aki szeret, úgyis szeret", "

Odaírtam a vonal alá.


ilyen a vonal:

________________________________

2022. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!