Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit bántàl meg az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bántàl meg az életben mostanában?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Az exeim…
2022. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

1. Túl sokat megengedtem magamnak a kapcsolatban.

2. Hagytam, hogy az exem túl sokat megengedjen magának.

Azt hiszem, szelidebben, kulturáltabban egyszersmind önérzetesebben kellett volna intézni a dolgokat.

2022. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

1. egész nyáron csak kontroll nélkül zabáltam (antidepiket szedek, amik fokozzák az étvágyat).


2. ebből kifolyólag híztam, de mégsem sportoltam, mert le vagyok eresztve, és lelkileg szarul vok.


3. nem tanultam nyelveket, pedig csomó könyv itt áll.


4. nem olvastam elég szép- és szakirodalmat.


5. túl sokat lógtam a gyakorin, holt idő, de a toplistás helyezésem nagyot ugrott.

2022. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tettem eleget a párommal szemben ami oda vezetett, hogy 5 év után bár átbeszéltük a dolgokat, most mégis elhagy mert könyezetváltást akar. Nem tud rám férfiként tekinteni és több száz km-re akar új életet kezdeni.

Ő volt az első nő akivel családot, gyereket is el tudtam volna már képzelni 36 éves fejjel, nála beütött egy örökség is, szóval minden adott volna a családhoz.. de most kihúzta a lábam alól a talajt, csak az a baj, hogy pontosan tudom, hogy nem találok még egy olyan nőt mint Ő..

2022. aug. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindent: hogy korábban nem egymásra épülően tanultam, amiket tanultam; hogy nem váltottam más munkahelyre időben; hogy elhajtom az embereket magam mellől.
2022. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Semmit pont jó így ahogy van
2022. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Tekintettel a kategóriára, hogy megismertem valakit.
2022. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nyugodjatok meg, úgyis mind egy helyre kerülünk.
2022. aug. 27. 07:48
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
8: tudom, egyre többet gondolok rá, sajnos. Belefáradtam ebbe az egészbe.
2022. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Sokszor én magam sem tudom megmagyarázni, mitől alakul úgy a hangulatom, ahogy... és ez a férjemen szokott lecsapódni. Igyekszek dolgozni magamon, hogy ez ne így legyen.
2022. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!