Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit bántàl meg az életben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit bántàl meg az életben mostanában?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 23:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Hogy nem fejeztem be a sulit annó.

Hogy még mindig nem tudom, hogy mihez szeretnék kezdeni magammal és az életemmel.

Hogy lenne egy dolog, amit szívesen csinálnék, és talán még pénzt is tudnék csinálni belőle idővel (ez nem garantált), mégsem foglalkoztam vele addig, amíg 1,5 hónapig itthon ültem munkanélküliként. Most, hogy újra mennem kell dolgozni, most jött meg a motivációm hozzá, hogy foglalkozzak vele.

2022. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is a kb mindenre szavazok.

1.amit egyetemen tanultam

2.hogy nem hittem magamban eléggé ahhoz, hogy azt tanuljak, ami igazán érdekel

3.hogy nem mentem pszichológushoz

4.hogy nem tanultam rendesen a nyelveket, pedig millió lehetőségem lett volna

5.hogy hagytam, hogy a nárcisztikus apám teljesen kizsigereljen, és belemagyarázzon az életembe, valamint hogy az önbecsülésemet rombolja

6. hogy a párommal nem voltam mindig tisztességes

7.nem voltam elég bátor, mindent abbahagytam, nem éltem a lehetőségekkel

8.leépítettem az emberi kapcsolataimat

2022. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Olyan jókat ìrtok, hogy rögtön megjön az önbizalmam;)
2022. aug. 27. 12:35
 14/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna börtönbe kerülnöm, akkor talán hamarabb mentem volna egyetemre
2022. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%

1. Csak egy szakdolgozat és záróvizsga választott el a diplomától, de nem tudtam már kipréselni magamból, mert leépített agyilag a depresszió, és hagytam elúszni (idén telt le a végbizonyítványtól számított 5 éves határidő).

2. Rászántam magam a két felső metszőfogam helyrehozatására, de egy vagyonért (cirkonkorona...) szarabb lett az egész, mint az eredeti állapotában, pedig függőleges hajszálvékony csíkok (repedések) voltak rajta a gyomorsavnak köszönhetően.

3. A témához kapcsolódva: nem jó egyedül, de képtelen voltam és vagyok rengeteg energiát beletolni az ismerkedésbe, lett volna egy-két ígéretesnek induló valami, de mivel nem erőltettem, mind ghostolt.

2022. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!