Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még ha?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete” (nem tudom pontosan össze folynak már a napok, sok esemény történt..)

Hogy találkoztunk, téma volt hogy mi akkor egy pár maradjunk.. vagy inkább legyünk külön. (Nem udvarolt, azt éreztem a telefon fontosabb, sokat ivott, durr bele intimitást akart és én nem így működők..) maradjunk ő is még szeret… oké… mert én is őt.

De.! Ha keresem ír.. magától nem..

A vécére is viszi azt a nyomorult telefont.. mégsem nézi a napjaimat ha kitesznek valamit.

kb 8. Hónapja vagyunk együtt

Két nappal ezelőtt elkezdem megint írni hogy most akkor mi legyen? Mert rosszul érzem magam.. este 7 óra volt, hajnalokig fent szokott lenni.. nagyátlagba délben kel fel.. szerintem depressziós…

És írta hogy ő nagyon szeret, én ne bántsam majd holnap átbeszéljük”..

de ment interjúra. Fel is vették, meg is vártam… de nem sokat tudtunk beszélni nagyon semmiről mert én nem saját kocsival mentem át mert ismerős elvitt, (enyém szerelőnél) időre is ment volna vissza.. és ott voltak a leendő munkatársai.. na nyílván nem előttük fogom részletezni hogy Józsi Qwajol esett volna ha a tegnapi kérdésemre válaszolsz mert…

Én illedelmesen mondtam ok, akkor ünneplünk… együnk egyet.

Aztán ugye ott sem kettesben voltunk, nem hoztam fel… elköszöntünk, azóta nem írt…

Miért csinálhatja ezt velem?

Persze megbeszéltük (még első átrágásnál amikor feljött mi legyen.. a legelsőnél volt ez téma) ha együtt akkor mit ne többet.. például szeretnék egy hónapot alkohol mentesen vele tölteni.. egy sör sem!

Most arra gondolok túl sokat kértem.. azért ilyen.

(Ja és persze amikor mielőtt elküldött volna azzal a szöveggel hogy még én bántom!! És a holnapi nap fontos neki így-amúgy… azokra a kérdéseimre nem válaszolt.. egyikre sem.. csak arra hogy ő nagyon szeret ne szakítsunk)


2022. aug. 26. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Miért csinálhatja ezt velem?"


Tudja hogy kétségbeesett vagy, tudja hogy nála van a kontroll. Azt csinál amit akar, te kúszol utána. Ez nem a nemekről szól, mielőtt valaki itt elkezdene kcsög férfiazni, ugyanúgy működik fordítva is.


Hagyni kéne a pcsába, adni neki időt hogy átgondolja a dolgokat ha ennyire folytatni akarod. 1 hét az semmi, de semmiképp nem engedni neki ezt, hogy kutyába vegyen.


Nem kellett volna semmit ünnepelned vele, mondasz maximum egy gratulációt és hagyod. Ehelyett teljesen szánalmas szerepbe toltad magad, aki kuncsorog a figyelméért, elfogadja hogy szrba se nézik, sőt, még maga kéri hogy így legyen és tapsikol is hozzá.


Valószínűleg nem lesz folytatás, és 8 hónap után ilyen problémával kb. egyértelmű, hogy értelme sincs erőltetni. A viselkedésed ettől függetlenül akkor is katasztrofális, legyen egy kis önbecsülésed.

2022. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nem tűnik párkapcsolatnak! De lehet te hagytál ki fontos részleteket, mint hogy milyen volt az előző nyolc hónap, miért van napirenden többedjére a szakítás.

Amit leírtál, abból az derül ki, hogy van egy alkesz ismerősöd, aki részegen megdugna, de egyébként tudomást sem vesz rólad azon kívül, hogy égre-földre fogadkozik, hogy szeret.

2022. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig mondhatni együtt laktunk… ja az elejétől.. de udvarolt, mindig kiszolgált reggel.. meglepett ezzel-azzal egy hajgumi, egy csoki, hozam neked kávét, csináltam szendvicset… stb..

mentünk mindenhova… nem nagyon voltunk külön… mondta nekem az elején is hogy depressziósak érzi magát… én azért viselkedtem kb úgy mint előtte, meg most is mert azért szerintem annyira nem vesztünk össze.. annyi hogy kiraktam🤷🏻‍♀️ De felőlem visszajöhetne ha a megbeszélteket betartaná.

Én úgy fogtam fel ok, velem akar lenni én is vele az egyenlő azzal hogy akkor megy minden tovább ugyanúgy” mert elfogadta az álláspontjaim.

Szóval ezért sem értem..

Pár napot ment haza.. mondhatni nyaralni mert elvileg”” megbeszéltük. Igaz.. az hogy visszajöhetne, meg lakjunk együtt újra.. azt még neki nem mondtam egy szóval sem. Csak utaltam arra hogy mikor tudunk találkozni..

legutóbb ő is akart, nekem az időpont nem volt jó.. és ennyiben maradt a beszélgetés nem is kérdezte mikor lenne jó..

2022. aug. 27. 00:13
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

3-as Ti a megérdemlitek egymást klasszikus esete vagytok!

Inkább nem kérdezek mást, biztos nagyon boldogok lesztek, ha elkezdtek normálisan kommunikálni. Esetleg, egyszer, a remény hal meg utoljára.

2022. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én normálisan kommunikálok vele, ha tudok de ne én könyörögjek már mindig.. magától eszébe se jutok?
2022. aug. 27. 01:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Te raktad ki, nem tudjuk miért. Simán lehet, hogy nem hiányzol, baromi jól van otthon, iszik, bulizik a haverokkal, még a szüleinek nincs elege, hogy visszaküldjék.
2022. aug. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyedben nem ragaszkodnék egy alkoholistához, akivel nem tudjuk megbeszélni a problémát és folyton ugyanabba a problémába futunk. Az idő telik, ha nem megfelelő partnerre szánod az időt, lecsúszol a normális párkapcsolatról!
2022. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan te vizet akarsz fakasztani egy kőből: érzelmi biztonságot szeretnél kapni egy olyan férfitól, aki még önmagában sem biztos. Elárulom: ez nem fog menni. Vagy az érzelmi biztonságról kell lemondanod, vagy őróla.
2022. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!