Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak nektek mi a jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mi a jó egy páekapcsolatban? Mitől vagytok teljesek vagy boldogak párkapcsolatban, mi tart a masikhoz, mi köt hozzá?

Figyelt kérdés

Olyan férfiak érdekelnének akik nő nélkül is boldogak. Azaz vannak haverjaik, van életük egyébként is.

(Én ugy látom .intha a kapcsolat mindig csak engem töltene a másikat meg nem, illetve a másiknak mindegy hogy vagyok e)



#párkapcsolat értelme
2022. aug. 27. 07:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Szex és szerelmen kìvul
2022. aug. 27. 07:06
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ami plusz az hogy van aki felnéz rám, érdekli a véleményem dolgokról, számít rám mindenben, a szebb pillanatokban az életben ott van velem és velem együtt örül, a rosszabbakban ott van és támaszkodhatok rá. De főleg apró örömök, mint hogy csiklandozás, ölelgetés, ilyesmik számítanak.
2022. aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam több évet is egyedül, akkor is boldog tudtam lenni, de persze mindig is a komoly kapcsolat volt a cél. Kapcsolatban pedig szeretek a másikkal lenni, szeretem, hogy van mellettem egy társ. Akivel bármikor megosztahatom az örömöm, bánatom. És jó, ha velem is megosztják. Ha megtaláltam az igazi párom, a másik felem, akkor az apró kis dolgoktól, mint hogy egymásra mosolygunk, megfogjuk egymás kezét, a nagy dolgokig, mint hogy együtt építjük ki a közös életünket, családot alapítunk, mindent élvezek.

Bármit csinálunk (főzünk, kirándulunk, takarítunk, filmezünk, kártyázunk, stb) és bármi történik (előléptetés, leszidás, örömhír, rossz hír, boldogság, nézeteltérés, stb) ott van a másik mellettünk, nem föltéten fizikai értelemben, hanem tudod, hogy van valaki, aki szeret és támogat, és ha mondjuk összezördülés is van, akkor is érzed, hogy szeret, és atársad, csak mondjuk kell egy kis idő lenyugodni, feldolgozni a helyzetet. De mindent együtt oldunk meg, mindent megbeszélünk egymással. Mindketten jobb emberek szeretnénk lenni, és ebben a segítünk egymásnak. Az csodálatos, amikor megvan az összetartozás érzés és a saját egódat legyőzve tudod építeni a saját jellemedet és a kapcsolatot egyaránt.

2022. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a jó, ha reggel amikor felébredek nem kell, hogy arra gondoljak, hogy egyedül vagyok a világban, hanem ő itt van velem és még a legegyszerűbb dolgokat is csinálhatjuk együtt. Sokkal szebbek a mindennapok és a legapróbb dolgok is, hogyha van olyan személy veled akit szabad szeretni. Nálam ez amolyan álomvilág. Jól esik egyszerűen a biztonság és jól esik az is, hogyha bármi jó történik velem akkor van kivel megosztanom és hogyha pedig rossz akkor nem kell egyedül elviselnem. Az apró dolgok teszik széppé, hogy van párkapcsolatod.


Legalábbis ezt éreztem amikor volt párkapcsolatom.

2022. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tudjuk beszélni a gondjainkat, problémáinkat inteligensen. Ha hasonló a gondolkodásunk, sok témában azonos a véleményünk. Ha nincsenek fiú barátai, nem hiszek a fiú-lány barátságban, így számomra ez nem fér bele. Ha van valami közös hobbink. Ha ragaszkodó. Ha nem vallásos. Ha egy nehéz nap után egy finom meleg vacsorával vár engem és jól átölel, ilyenkor tudom hogy jó helyen vagyok.


Szerencsére ez mind megvan a jelenlegi páromba, szóval nekem ez a teljes és boldog párkapcsolat.

2022. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!