Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha nem kapok dicséretet a páromtól?

Figyelt kérdés

Dolgozom magamon, tudom az egyik nagy problémám, hogy kívülről várom az elismerést. Ezen igyekszem változtatni, a pozitív jellemzőimet is látom már.


Én szoktam dicsérni a külsejét, a jellemét, hangját ilyesmiket.

Neki ez furcsának érződik , hogy dicsérgessen, vagy nem is dicséret csak egy jó dolog említése rólam, ami jól esne. De nem erőlteti magát. Hiába mondtam, hogy igényelném.. főleg nehezebb időszakokban.


Más is van így ezzel? Nem hiszem, hogy szakító ok, nagyon kedves amúgy velem, csak ezt hiányolom..


2022. aug. 27. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Azt hiszem, eltérő a szeretet nyelvetek. Neked akkor valószínűleg az elismerő szavak azok. Nem tudom mennyire vagy jártas a témában. Olvasgass utána.

Vagy, ami rám is jellemző volt, sajnos nem olyan családban nőttem fel, ahol ez divat lett volna. Ezért nagyon nehéz volt nekem is rá állnom erre, mikor kapcsolatom lett

2022. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1/1 ma 09:45 Nagyon rendes tőled, hogy változtál a táras kedvéért! :)

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint a kérdező. :(

/És én olvastam az 5 szeretetnyelv könyvet - nagyon tetszett/

Szerintem itt két út van: vagy megalkuszol ezzel, ahogy én... Már több mint 10 éve pontosabban 16 éve ismerem a párom, és nem úgy szeret ahogy azt én elvárnám, de vele vagyok, mert a mai világban nehéz az ismerkedés és én is szkeptikus vagyok sajnos az embereket illetően! Tehát vagy elfogadod a másikat így, vagy változtatsz pl megmutatod neki ezt a könyvet stb. És még jön a legegyszerűbb lehetőség: kilépsz ebből a kapcsolatból... A döntés a tiéd! 32/N

2022. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!