Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépés gyerekkel,hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépés gyerekkel,hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem..

Van egy 6 éves kislányom és sajnos az apukájával már régóta kb csak lakótársi kapcsolatban vagyunk.

8 éve élünk együtt de már nem működik a dolog kettőnk között nagyon régóta.Nem is alszunk együtt,semmi testi kapcsolat és közös program sincs már jó ideje.

Beszélgetni is csak kb a muszaj dolgokat beszéljük meg.

Engem már ez a helyzet kikészít egészségügyileg is...

Szeretnék külön költözni de sajnos a fizetésemből nagyon nehezen tudnék megélni albérletetben,plusz a gyerek,rezsi,kaja stb.

Családhoz nem tudok haza költözni mert nem olyanok a körülmények sajnos,meg a gyerek apja megmondta nem vihetem el(60kmre lenne tőle)mert különben elveszi tőlem..

Tehát kérdésem inkább olyan anyukákhoz szólna,akiknek egyedül kell boldogulnia a gyerekükkel.

Hogy csináljátok,hogy teljen mindenre?Hogyan sikerült újrakezdeni?

Esetleg önkormányzati lakást sikerült kapnotok?

Segítségem nincs sajnos,így munkában is 8-16ig opció van,szerencsére van is ilyen munkám.

Apja azt mondta támogatna vmennyire anyagilag de hát ő se keres sokkal többet mint én.

Már nem akarok így élni,tovább akarok lépni de nagyon nehéz az anyagiak miatt meg kislányomat is megviselné ha külön mennénk.



2022. aug. 27. 15:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nincs semmi takargatni valóm nem kell beleképzelni többet!

Egyszerűen csak nem akarom kitenni a gyerekemet az egész procedúrának és akivel beszéltem ismerőssel ügyvéd, ő mondta h nem akarjam,hogy bíróságig jussunk a gyerek érdekében...

Mint irtam hazaköltözés nem igazan opció,azt csak nagyon nagyon végső esetben vállalnám.

Nem akarom a gyereket apjától elvinni amúgy sem,minden szempontból jobb lenne ha egy városban maradnánk a gyerek miatt.

2022. aug. 28. 01:46
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha apukával lehet kommunikálni akkor ügyvéddel is meg tudtok egyezni, nem kell bíróság.

Nyilván csak úgy az adott szavára ne hidd el, hogy anyagilag támogat, ha felesben nevelitek a kislányt, de egy ügyvéd ezt is le tudja írni.

De tényleg a bíróság sem evett még gyereket reggelire. Ők csak a legszükségesebb esetben vonnának be egy gyereket a procedúrába!

2022. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!