Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttad már " leharcoltnak " a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttad már " leharcoltnak " a párodat?

Figyelt kérdés

Nem mondom h igénytelen és koszos de a testével, megjelenésével nem törődik annyira.

Lefáradtnak " szürkének" tűnik mint aki legalább 60éves és vegigdolgozta az életét. Pedig se gyerek se nagy gondok amik kivettek volna belőle.. csak 30éves nő


2022. aug. 28. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Igen, láttam már így, és ő is engem. De nem folyamatosan.
2022. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Csak szakitás után láttam ilyennek az egyiket. Fogyott, összeaszódott, 2 bap alatt öregedett 10 évet, játszotta nekem a martírt hogy menjek vissza(a kapcsolatban meg egy gyökér és aljas kisstilu proli. Aki más bajának örül meg ilyenek)

Csak az egoja lett megtaposva szakitással és egyebekkel is.


Es ugy érzem mintha vmi isten adta elégtételem lenne ugyanis en nem vagyok bosszuállo nem kivanok en rosszat senkinek, de valamiert mégis eszköz lettem én ebben tudatlanul is hogy kapjon egy d.dös nagy pofont az élettől.


(De az ilyenek nem tanulnak amugy a hibáikbol. De addig mig le lett kuldve padlora addig legalább egy pillanatra le lett sokkolva.)


Egyebekben más exemet pl az uj nőtől es válallt 2 gyerektol láttam leharcolva de ő sacc 4 év alatt öregedett 15 évet is.

Egy sugárzo eletvidám tipik jópasibol egy fogyott öreg mélyráncos szinte meggörnyedt férfi lett valahogy, annak ellenere hogy vezegoi pozivioban van szoval kétlem hogy a munka vinné a sírba.



A baratom ha le van harcolva akkor nála csak annyi hogy tiszta vér a szeme es ingerült. Amugy erős fitt sugárzó helyes üde férfi mindig mellettem de nélkülem is. Nagyon jó az álloképessége, rengeteg mindent bír. Azaz igazi életerős férfi.

2022. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

*A gyereket vállalt exem komolyan le kellett volna fényképezni kapcsolat elott(alfa) es kapcsolatban ma 4 év mulva(egy tagbaszakadt ember). Szakadéknyi a különbség.((a párja (akit nem vesz el értheto okokbol)az amolyan teltlúd volt, ma is az, ő nem változott semmit))

(2)

2022. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
És mindig ilyen volt vagy mostanában történt valami, ami ilyenné tette?
2022. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Igen, láttam ilyennek, mikor anyukája váratlanul meghalt. Hetekig össze volt szakadva. Szerencsére sikerült feldolgoznia.

Segítettem, támogattam, ahol tudtam.


A másik, ami nagyon jellemző, hogy sokan egy rossz kapcsolatban szoktak így kinézni. Aztán szakítás után teljesen kivirulnak.


Esetleg a bűvös 30 az oka. Ma a fiatalság az etalon. Nagyon sok nő viseli rosszul, mikor eléri a harmadik ikszet. Eltemeti magát, hogy ő már megöregedett, elszaladt a fiatalsága, nem vonzó már, stb. Ezen egy megfelelő partner gyorsan tud segíteni, vagy egy kis egotuning. ;)

2022. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

A lelkiállapota tükröződik rajta. Valami miatt emészti magát, elsorvad.

Az exem akkor lett ilyen, mikor megcsalt. Vívódott, és félt, lebukik, aztán ez a szorongás megtette a magáét. Utána figyeltem fel rá, hogy a wc-re is viszi a mobilt, egy percre sem adja ki a kezéből. Eltávolodtunk, szex se volt, illetve nem nagyon. Szinte megkönnyebbült, mikor lebukott.


Viszont bocs, de miért kell kiemelni, hogy nincs gyereke? Normális esetben ebbe se beleszakadni, se beleöregedni nem kell. Nem az anyaság miatt lesz szürke és elhanyagolt egy nő! Nekem inkább segített megélni a nőiségem, megbékéltem a testemmel. Nőiesebb és kiegyensúlyozottabb lettem, mint előtte valaha.

Az ápoltsággal azt írod, hogy nincs baj. Konkrétan mi zavar?

2022. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az h kb 30éves és úgy csinál mintha 70éves lenne és ib kint akivel közölték h 1nap van hátra az életéből, csak azért mert ő úgy gondolta h eddigre már gyereke,családja lesz
2022. aug. 28. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Neked ez miért jó, hogy látod tönkremenni, és tovább rabolod az idejét. Szex nincs, szerelem nincs, nem beszélgettek, nincs közös jövőkép. Biztos lehetsz benne, hogy te is ugyanilyen rottyon vagy. Vagy szerinted a korosztályodhoz képest hogy festesz? Mered állítani, hogy most vagy a csúcson, a legjobb férfikorban, mikor nem győzöd bizonygatni a csajoknak, hogy foglalt vagy?

Mit nyersz te ezzel a kapcsolattal? Azon kívül, hogy szívhatod valaki vérét, és nézheted, ahogy tönkremegy?


Egy nő akkor ragyog, ha ragyogtatják! A másik nője azért sugárzik, mert a másik boldoggá teszi. Melletted egy topmodell is egy szakadt mosogatórongy lenne heteken belül. Egyetlen különbség, hogy minden más nő kivágott volna évekkel ezelőtt. Érthetetlen, hogy ez a kis hülye mit lát benned.

2022. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Persze, pl mikor már egy hete fetrengtünk otthon betegen, akkor mindketten nagyon leharcoltak voltunk.
2022. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!