Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erősen önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen önbizalomhiányos partnert kikupálni bunkóság-e?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat, viszont erősen önbizalmonhiányos. Nem érzi magát elégnek. Szerinte nem elég jóképű és sokat hízott az utóbbi 2 évben, ami nagyon földhöz vágta. Én bőven látok benne potenciált, szerintem így is nagyon helyes(elvégre a plusz kilóival szerettem belé) ő viszont nincs megelégedve magával. Érzékeny lelkű és mint mondtam azt hiszi, hogy nem elég jó, de igyekszik. Arra gondoltam hogy esetleg győzködném, hogy újra kezdjen el sportolni, illetve választanék neki egy új frizurát is, ami szerintem valamivel előnyösebb lenne, mint a jelenlegi. Ne értsetek félre, nekem jelenleg is tetszik, viszont ő nem szereti ahogy kinéz. Bunkóság lenne-e ha ilyesmivel próbálkoznék? Valamiért parasztnak érzem magamat, hogy változtatni szeretnék rajta és azon aggódok, hogy esetleg ő is ezt vonná le belőle, hogy nem elég nekem jelenleg, jobbnak kell lennie.

2021. nov. 26. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Aztán kikupálod aztán lelép egy másikkal.


En ilyen sztorikrol tudok

2021. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos az ilyen emberekkel nem lehet mit kezdeni, mint amilyen a parod, kerdezo.

Az onbizalomhianyat mindenkinek sajat maganak kell kezelnie, inkabb erre biztasd. Mert rovid idon belul rohadtul faraszto lesz mindig patyolgatni, hogy "de tenyleg tetszel", meg " de igen tenyleg szeretlek". Minden vitanal jon majd az aduasz, hogy "tudtam, hogy igazabol nem is szeretsz", vagy a meg rosszabb "ha szeretsz ezt meg ezt csinalod".


Pokol lesz az elet egy ilyen martir tipusu ember mellett.


Pszichologushoz kukdd, ne fodraszhoz meg sportolni.

2021. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam ilyet volt kapcsolatomban. A fiúnak nagyon lerombolták az önbizalmát előttem. Hiába szerettem nagyon-nagyon és szerettem volna segíteni neki, zátonyra futott a kapcsolat. Viszont én is belerokkantam lelkileg közben, hogy ennyire magam elé helyeztem.
2021. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Hú... Csak a régi önmagam nevében tudnék nyilatkozni. Anno zokon vettem volna, igen. A hajvágást főleg. :))) Most? Ha van velem objektíven probléma, nyilván szívesen veszem a konstruktív kritikát - de a külsőmmel kapcsolatban nem engedek. :)))


Az viszont jó ötlet lehet, ha mondjuk nézel diétásabb recepteket, és lassan egyre több olyat készítesz. Emellé mondjuk együtt kirándulnátok, mozognátok - amit szerettek. :))) Akár fallabda, akár kondi - akármi. A lényeg, hogy ne egyik napról a másikra vezess be sok újdonságot, hanem fokozatosan. :)))

2021. nov. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem volt NAGYON telt barátnőm aki elég durván önbizalom hiányos volt amikor összejöttünk, ugye én voltam az első kapcsolata, szerettem a dundi testét stb

tudod mi lett a vége? pár hét után már ő volt aki minden pasi álma, "én jobbat nem találhatnék" és a többi és a többi


szóval óvatosan kell ezzel bánni, mert ezt tudom, hogy részben én rontottam el

2021. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Azt hittem az önbizalomhiányával akarsz foglalkozni, nem pedig a külsejével.


Szánalmas.

2021. nov. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!