Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ? Miért érezhetem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ? Miért érezhetem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy pár hónapos kapcsolatom ami nagyon heves érzelmekkel indult, azt gondoltam megtaláltam az igazit akivel majd összeházasodok és gyerekeink lesznek és egyéb nyálas dolgok. Aztán valahogy elmúlt a rózsaszín köd és egy rémálom lett a kellemes érzéseimbol. Eljutottam arra a pontra , hogy nem tudnám leélni vele az életem és a kezdeti lángolást nem követte az az elmélyült szerelem. Irigykedem mások kapcsolatára , mert azt érzik ő az életük párja. Fejben úgy érzem ez hosszútávon nem lenne így jó , és nem is korrekt , viszont borzalmasan ragaszkodom hozzá a társaságát imádom. Mi a büdös francért történik ez ? :(
2022. aug. 28. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szereted, de nincs vele közös jövőképed.

Ne rabold az idejét.

A sajátodat sem.

2022. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
1 ✅
2022. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mi a kérdés? Van egy szar kapcsolatod, le kell zárni.

Az alapvető gondod meg pszichológussal beszéld ki, ha másokra irigykedsz, valószínűleg ezer gondjuk van, amiről nem tudsz. A párkapcsolat nem lehet cél, pár hónap után eszedbe sem kellene jutnia, hogy életed párja, ha minden rendben is ok, majd pár év múlva kiderül.

Az én olvasatomban te mindenáron az "igazit" keresed, ha nem az, akkor elhiteted magaddal, mert a barátnődnél úgy tűnik megvan, te meg nem akarsz lemaradni.

2022. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
3 mert te nem vagy irigy, mi?
2022. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt vannak a válaszok az előző kérdésedre is.

2022. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó . Ez nem az enyém , ha hidegen hagyna már rég szakitottam volna .
2022. aug. 28. 23:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberileg csíped de mint párod nem. Ennyi a történet.
2022. aug. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Az igaz, elmélyült szerelem nem indul hevesen.

Az idővel válik azzá, miközben a felek megismerik egymást.


24N

2022. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!