Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akarja megmagyarazni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja megmagyarazni ami nincs ugy?

Figyelt kérdés

Szandekosan nem irok nemeket.

Megittam ma delutan ket doboz sopronit es becsiptem tole. Itthon pialunk kicsit es ram mondja, hogy en biztos nem csak kert sort ittam hanem tobbet 😅

Es rendesen belemall, hogy en ittam mast is. Holott nem


2022. aug. 29. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Az élet nagy problémái... ehh...
2022. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi 2 sörtől nem lehet berúgni. Magából indul ki, az pedig egy jellemzően ostoba szokás.
2022. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magából indul ki. Neki két sör ennyire nem árt meg. Ezért nem hiszi el, hogy másnak igen.
2022. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig biztosan hívtak a Klubba is bulikázni...
2022. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!