Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak hogy hol lehet?

Figyelt kérdés

Párom 28éves és elment a kollegáival kocsmába (ezt flegmán közölte a telefonba hogy majd jön). Sajnos minden héten legalább egyszer inni megy velük. De mindig időben haza szokott érni, most hívom kicsöng de nem veszi fel. Nem tudom hol lehet, egyedül vagyok otthon is. Mit tegyek? Holnap reggel 4kor dolgozni megy.

Megértem hogy jól akarja érezni magát de ne munkaidőben tegye. Főleg hogy vonattal jár haza, félek hogy továbbmegy a vonattal fel Pestre


2022. aug. 29. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha felmegy, lejon. Ki milyen rozsat szed olyant szagol
2022. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos rájöttem. 1 éve még nem ivott, nem tudom miért csinálja
2022. aug. 29. 20:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Aggódhatsz, de minek? Ő leszarja. Felnőtt ember, ha baj lesz belőle a munkahelyén, akkor majd szépen viseli a következményeket. Nem kisgyerek és nem az anyja vagy, csak magaddal cseszel ki ha ezt így kezeled. A helyedben inkább átgondolnám, mit keresek egy ilyen link alak mellett.
2022. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Megértem hogy ő a párod és aggódsz érte stb,de szerintem ha ő nem foglalkozik azzal hogy a munkából elkésik akkor te se tedd. Ne idegesledj olyan miatt,amire jelenleg nem tudsz hatással lenni!
2022. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elérted azóta?
2022. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam utolérni. Remélem a következő vonattal hazajön
2022. aug. 29. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj föleg ha flegma volt... Fürödj meg és nézz valami filmet vagy pihenj... ha arra nem veszi a fáradságot h felvegye a telot...
2022. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg neki azt az "örömöt" ,hogy mikor belép az ajtón számon kéred és ideges leszel. Próbáld meg teljesen semlegesen kezelni. Mutasd meg neki,hogy magaddal is elvoltál amég nem volt otthon,szántál magadra időt. Mondd el, hogy szerinted ez nincs rendjén de ennyi. Ha máskor is ezt csinálja akkor verd ki a balhét! Ne hogy azt higgye ,hogy ez mehet következmények nélkül!
2022. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most hívott, hogy 10re ér haza és hogy nem részeg csak dartsozott a kollegákkal elrepült az idő. Csak annyit mondtam neki hogy jó lett volna hogy küld egy üzenetet hogy jól van. :/ Köszönöm a válaszokat, szép estét mindenkinek.
2022. aug. 29. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülök hogy kaptál infót! Szép estét neked is!
2022. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!