Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat flörtöl a párom másokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat flörtöl a párom másokkal és ezt el is mondja nekem, aggódjak?

Figyelt kérdés

Kis leírás: ő mindig is ilyen kis szórakozott mókás pasi volt, aki mindenkinek bókol, kedves, udvaarias, minden nőhöz van egy kedves szava, de sosem volt fukkboy, mert mindig hosszabb kapcsolatai voltak, inkább a szája jár. Engem ez a kedves szórakozott énje vonzott mindig, nem vagyok féltékenytípus és mivel először csak barátok voltunk, mindig sztorizott nekem ilyen “csajozásokat” és azok vicces kimeneteleit, aztán összejöttünk és igazából ez megmaradt, mert jókat nevetek rajta. Persze már nem ilyen telószám elkérős flörtök ezek, hanem inkább pl zavarba hoz idegen nőket váratlan helyeken. Pl volt hogy a boltban mondja a nő, hogy dugja be és mutatja a terminált és ő meg mondja neki, elnézést hölgyem, melyik részemet hova? Szóval ilyen ártatlan butaságok de nyilván ezek szórakoztatják őt, meg az “áldozatok” is jót nevetnek és bókolnak neki. Igazából nekem az ilyen nagydumás sràcok mindig bejöttek, mert jó fejek, de néha így nőként rosszul esnek ezeket hallani. Azért nem mondom neki hogy ne mondja el, merr amúgy meg jókat nevetünk, meg örülök neki, hogy bízik bennem és szokott is dicsekedni velem ismerősök előtt, hogy én nem vagyok hisztis p,csa ami jó, de amikor csak így egyedül vagyok, ő pedig pl dolgozik vagy ilyenek akkor elgondolkozom vajon épp kinek csapja a szelet, ha csak 5 percre is. Ez mostanában jutott eszembe így, de nem akarnám hogy megváltozzon, mert akkor unalmas ember lenne, mert szeretem az ilyen illedelmes de poénos férfiakat. A kérdésem az, hogy van e okom amúgy aggódni ha valaki ilyen típus? Én eddig úgy veszem észre, hogy csak a szája jár, de ki tudja, csak 1 éve ismerem..

Szerintetek?

Mi a tapasztalatotok csajok?

Ti miért csináljátok ezt srácok?

Légyszi kort/nemet írjatok válaszba, köszi:)

Mi 23L és 26F



2022. febr. 21. 15:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Szerintem te ugyanez vagy...

Az egész leírásod tele van ellentmondásokkal ráadásul.Pl szereted a nagydumás fiúkat,de azért mégis aggódsz h. ilyen típus...

"Igazából nekem az ilyen nagydumás sràcok mindig bejöttek, mert jó fejek, de néha így nőként rosszul esnek ezeket hallani"

Én komolyan sajnállak...

2022. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ne agódj ha ö ilyen
2022. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

"Pl volt hogy a boltban mondja a nő, hogy dugja be és mutatja a terminált és ő meg mondja neki, elnézést hölgyem, melyik részemet hova? "


" Ez mostanában jutott eszembe így, de nem akarnám hogy megváltozzon, mert akkor unalmas ember lenne, mert szeretem az ilyen illedelmes de poénos férfiakat."


Első voltam,és szerintem ez mindent elárul a kérdezőről...

Ez aztán nagyon illedelmes volt,gratulálok.Jól beba**kodják a képét azt majd néz.

2022. febr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
"elnézést hölgyem, melyik részemet hova" Ez ilyen kínos vénember humor. Ezt egyáltalán nő írta ki?
2022. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Nem én írtam a másik kérdést, de érdekes az is. Velem is van, hogy megnéz valakit, de azt minden pasi csinálja...

Úgy értettem, hogy szeretem az ilyen formákat, barátaim is ilyenek, szóval barátként imádtam, de mint NŐ, mint az ő BARÁTNŐJE picit aggódom, hogy ez csak ártatlan flört, hogy bókokat gyűjtsön vagy lehet emögött több is, ha pl egy nő megadná magától a számát neki vagy ilyenek, hogy vajon elfogadná e sutyiba vagy megköszönné és mondaná csak viccelt? Nem ismertem még ki ezt az embertípust

2022. febr. 21. 16:11
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Első, tényleg.
2022. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

Nem ugyan a kérdező irta ki szerintem.


A fenti esetben szerintem csak naivan jatszik a srác nincs mögötte komoly szándék

2022. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Én ilyen "parádés" emberekkel nem szívesen mutatkozom,inkább égő,mint menő.És tök mindegy az is,hogy az illető férfi vagy nő,aki ilyeneket tesz.Főleg h. már a 26 éves a "pasika".
2022. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
"de azt minden pasi csinálja..." De imádom amikor ezzel nyugtatják magukat a bunkók barátnői.
2022. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Az a kérdés van e okom aggódni, aki elsőnek hívja magát már mindent kielemzett, de a kérdésre nem válaszolt. Engem az érdekel, ez csak ártatlan játék és flört, amit mindenki játszik néha (csak ő mindig) vagy meg is csalhat valszeg?
2022. febr. 21. 16:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!