Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélget az exével?! Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélget az exével?! Főleg férfiak véleménye érdekelne

Figyelt kérdés

Nemrég házasodtunk össze a férjemmel (nem erőltettem) sőt, ő szeretne minél hamarabb jelenleg gyereket is.

Elmesélte nemrég, hogy az ex barátnője írt neki, érdeklődött, hogy van. Gondoltam kedves gesztus, hogy elmondta, nem is zavart, ha egy évben egyszer beszélnek pár szót miért ne.. Csak a helyzet az, hogy azóta is beszélgetnek hetek óta folyamatosan, és véletlen úgy nyitotta meg, hogy láttam, és a férjem még azt is írta neki, hogy ha egyszer arra jár és van kedve találkozhatnának. (Fejemben kérdőjelek?!)

Nem tudom miért van arra igénye, hogy az exével beszélgessen, hiúság, kell egy kis izgalom, fogalmam sincs, de beszélgethetne inkább a haverjaival. Egyelőre nem szóltam neki miatta, hogy engem ez zavar, mert túlreagálni se szeretném, de zavar. Túlreagálnám?


2022. aug. 30. 09:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, friss házasként kéne a legnagyobb szerelemmel lennie. Mi lesz vele akkor, ha ott lesz 2 kisgyerek, a felesége kialvatlan lesz, szalad a lakás, és alig-alig tudnak kettesben lenni.
2022. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rendben, Engem nagyon zavarna. Felmerülne bennem hogy ö vajon tejesen le tudta e zárni magában a kapcsolatot, el tudta-e e engedni az exét...Vagy még mindig kötődik hozzá. Az számomra belefér hogy ha esetleg valahol találkoznak, pár szót váltanak, de hogy beszélgessen vele írogassanak egymásnak az egy házasságban kapcsolatban az részemről nem elfogadható.
2022. aug. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Most az szerintem nem biztos hogy csak azért nyitott mert ex.

Ki tudja ha masik nő nyomulna mi lenne? Az meg csak kollega. Ja meg csak a szomszedcsaj. Csak só kellett neki.

2022. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
Én beszélgettem egy ideig az exemmel miután szakítottunk,de ahogy kezdett alakulni a dolog a mostani párommal megszüntettem at egészet azonnal. Jobb ez így.
2022. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
(25F,ez lemaradt.)
2022. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem értek nagyon egyet vele, avasson be a csacsogásaikba, max. legyen jó kapcsolatotok 3-asban.
2022. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ifjú férj még odamaszatolna az exének... mit nem értesz ezen?

Jó házasság lesz már látom.

A helyedben átgondolnám ezt a gyerek témát is.

2022. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%

Én azért nem látom ennyire sötéten a helyzetet. Vannak, akik válás/szakítás után is jó viszonyban maradnak (én nem ilyen vagyok). A barátom például az én felbukkanásom előtt napi kapcsolatban volt a volt feleségével, az ünnepeket együtt töltötték. Ez a fajta rendszer már nem áll fenn, de írni vagy telefonálni még szoktak, van felnőtt gyerek és unoka, ez a téma. Más egykori barátnői is előkerülnek néha. Sokáig próbált a volt feleségével összehozni, de nekem ez nem fér bele. Lehet, hogy a te férjed is ilyen, nem kell mindjárt rémeket látni. Végül is nem titkolta el. Az biztos, hogy rohadt bosszantó, engem is piszkosul irritál, de nem vagyunk egyformák.

N

2022. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
#18 vagyok, egyvalamit ne felejts el: a férjed téged vett el, és nem őt. Ez mindent megmond.
2022. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de tapasztalat, egy férfi akkor beszélget az exével, ha akar tőle valamit, vagy szexet, vagy újra kezdeni. Mire másra kéne? Főleg ha hetek óta beszélgetnek és talizni is akar.


Engem is így csaltak meg, nagyon vigyázz!

2022. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!