Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul? A párommal baba tervezésben vagyunk de nem jön össze 1 éve ,egészségesek vagyunk mindketten, neki van gyereke már, és rosszul esik hogy őt semmenyire nem viseli meg hogy nem jön a baba, ez normális?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 10:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy év az "semmi". Egy év után kezdik el az orvosok is jobban vizsgálni, ha rendszeres nemi élet mellett nem jön össze a baba (nincs egy szám mennyi a rendszeres, de havi egynél nyilván kisebb az esély mint heti 4nél). Nálunk sem sikerült egyből. Egy év után voltam orvosnál ezzel, nem talált semmit (hormonpanel, uh-val követés, hogy egyáltalán kiszabadul-e a petesejt stb), minden rendben. Akkor vizsgálták a férjemet, nála is. Majdnem 2 év után lett baba. Ő sem volt ideges, mindig azt mondta majd jön, akadálya nincs. Engem sem annyira, hogy rástressezeljek, persze várakozni rossz, de ez ilyen. Van akinek egy alkalomból sikerül egy futó kalandban, más éveket vár 🤷🏼‍♀️
2022. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Hans Pötterman ***** válasza:
91%
Lehet egyszerűen csak úgy van vele,hogy előbb utóbb összejön,ha görcsölne rajta az sem segïtene.
2022. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Lehet azért vált el, mert nem ő volt a gyáros...
2022. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
21%
Ahol nem kellemes a fészek, oda nem száll le a gólya.
2022. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
14 kolompár rachelnél biztos alig várka az a gólya hogy letegye az 5. Fiókát he..
2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
15-ös, ők feleannyi idősen kezdenek a gyerekcsinálásba, mint a fehérek. Egyébként pedig a fejlődési rendellenességek számában vezetnek, szóval az életmód az megtermi a gyümölcsét náluk is.
2022. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

16. Na, akkor még se a kellemesség alapján dönt a gólya? ... Bocs sztem bunkóság volt ezt ide írnod, szegény csaj biztos amúgy is szomorú.

Lehet, hogy a kérdező fiatal (bár valszeg tényleg nem 16 éves)

2022. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Megj.: 16-os vagyok, de a 14-et nem én írtam.
2022. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
Mennyi kettőig számolni nem tudó ember van... Arra írtam a gólyát, ha nem érzi a nő a biztonságot, pszichésen nem fogan meg...
2022. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Mi lenn ha nem azt akarnád hogy ő is rosszul érezze magát, hanem azt hogy te is boldog legyél addig is amíg csak tervezitek a gyereket.

Már csak azért is mert simán lehet lelki oka is a meddőségnek.

2022. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!