Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a pasim mindenek fölé és elé helyezi az "egészséges, elhízásmentes, túlsúlykontrollos" életmódot?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyunk együtt, eleinte még úgy gondoltam, jó hogy nem iszik, nem dohányzik, edz, hűrom óránként eszik, grammra méri, most viszont már kezd igencsak zavarni.

Nem fitnessversenyzőről vagy gyúróshapsiról van szó.

Harcművészetezik és jógázik, balettnyújtásokat csinál, állandóan erről szövegel, pedig az elején műveltnek tűnt, mindig az emberi értékekről szónokolt, de mostanra úgy tűnik, ez kimerül nála abban, hogy mindig legyünk zsírmentesek, elhízás tabu, egészséges dizájnkaja mindenekfelett, borsznobkodás, és edzés. 39 éves.


Én is egészségesen eszem, sportolok, táncolok, de azért nem ennek rendelek alá mindent.

Kezdem nagyon unni, a meghízás réméről szóló okfejtéseket.

Megijeszt, elsősorban azért, mert ha esetleg komolyra fordulna vele, és gyerekem lenne tőle, nyilván felszednék valamennyit, és mivel még nincs benne tapasztalatom, nemtudom, hogy mivel fog járni a terhesség, hogy változik a hormonrendszer, a testarány, milyen és mennyi munka lesz visszaalakulni. Lehet hogy nehezen, lehet hogy könnyen.

Nem tudom előre. Én a páromat el fogom fogadni akkor is, ha öregebb lesz már, és nem olyan fitt, nem olyan tökéletes, nincs ezzel baj, senki nem marad 90 évesen is huszonéves izomtestű - bár neki ez a célja, azzal együtt, hogy pocakos ősei vannak.


Az a gondom, ezzel a szemlélettel, mint az övé, erősen kétlem, hogy ha kevésbé leszek vékony, akkor is el fog fogadni, mert nála ez a grammnyi túlsúly sincs dolog már beteges. Nyilván megteszek mindent az egészségemért, de nem arról szól az élet, hogy a tökéletes testért él az ember. Kezd egyre érthetetlenebbé válni nekem a srác.


Vagy én látom rosszul?



2017. nov. 16. 06:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Most dobd ki a pi.tsába mielőtt mèg a karácsonyi vacsorán kimèri az adagodat a menüből!
2017. nov. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

A folyamatos alacsony testzsír sem egészséges. Márpedig az egészség az első, szóval a jelentős túlsúly kerülendő, de plusz pár kiló nem a világvége. Néha jó lehet leszálkásodni, hogy "igen, meg tudtam csinálni", de betegesen ragaszkodni hozzá többet árt, mint használ.

Szerintem beszélj pároddal arról, amit ide leírtál.

2017. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Jól látod. Elment egy másik végletbe. Talán valami középutat kéne találnia, mert ez így már vallásos megrögzöttség. Szerintem lépjél. Szeretettel ölellek.
2017. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem terveznék vele gyereket. Ő az a típus, aki a terhesség alatt is már undoridni fog a testedtől és 9 hónapig hallgathatod, hogy ne zabálj kettő helyett, maximum 3 kg-ot hízhatsz, mert annyi a baba.

Hagyd a francba.

2017. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

40 éves pasassal már hova tervezel gyereket a "majdra"?


Másrészt össze sem szabadott volna vele állnod. Tökmindegy melyik vége, a végletek mindig rosszak.


"Úgy gondoltam jó, ha grammra méri mit eszik 3 óránként"


Milyen felnőtt ember gondolja, hogy ez rendben van? Már az elején látszott, hogy flúgos, mégis összejöttél vele..hát tessék azt kaptad, amit láttál, és most problémázol.. nők..


Dobd és keress másikat.

2017. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Ez kényszeres...a párod áthelyeződött valahogy a patás nyihaha másik oldalára.

Ez jobb nem lesz, csak rosszabb 39 évesen.

Gondold át, hogy passzoltok- e...

2017. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem úgy tűnik hogy ezt nagyon erőltetné rád is, akkor meg mit fáj hogy mit csinál a szabadidejében?
2017. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

Lassan már normális lesz, ez a médiából folyó prolisznobizmus.

Nekem egy hasonló nő volt, papolt az elhízásmentességről, edzésről, és hogy kockahasú pasi kell neki (edzések mellett ő pl a szintén divatos energiaitalt (placebo cukrosvíz), és kólát fogyasztott), aki "menő" márkásan öltözik és nagyon magabiztos, na meg de szereti az audit, és a drága mutogatós autókat.


Szóval sekélyes, felszínes, külsőségekre koncentráló, butus, divatnak bedőlő emberek ezek.


Hagyd ott, neked nőként elég könnyű. Nekünk férfiaknak meg néha sajnos le kell nyelnünk.

2017. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem régóta vagytok együtt, most ismerted meg tényleg milyen. Nem tetszik. Ott kell hagyni. Ennyi.
2017. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna, ha tíz kilóval nehezebb lennél (ennyi plusznak bele kell férnie, mert ennyit egy átlagember is szed magára idővel).


Oszt' ha mereven ellenkezik, netán felháborodik rajta, akkor lapát.

Ha meg közömbös, netán kinevet a "gondoddal" együtt, akkor maradhattok együtt.


Btw az ilyen bogarasok csak akkor jelentenek problémát, ha megpróbálják a társukra is ráragasztani a bogarukat. Egyébként szórakoztatóak.

2017. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!