Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek kapcsolatot, ha együtt járásnál később ledegradálnak olcsónak?

Figyelt kérdés

Példa1

Egyik srácnak porshéja van. Így ismerten meg. Összejöttünk, nagyon szeretem benne hogy fétiseink egyeznek.(nem találtam még ilyen pasit mint ő, soha és magátol nyújtja) azóta elhízott stb nekem nem tetszik már ő nem vagyunk egyutt de "öribarik" vagyunk.

Anno megesett hogy volt vmi sz.r kocsija is. És egyszer felhozta azt témába, hogy neki úgy maradt meg hogy hozzám még egy porshe sem kell, mert a sz.r tragaccsal szedett fel. Nem győztem mentegetőzni, hogy nem.

Kérdem én: és ha a sz.r kocsival ismertem volna meg és ugy jövök vele össze mert a srác maga tetszik? Akkor engem ezért kell lenézni??


Példa2

Ismimmel iszogattunk buliztunk jol éreztem magam, történetünk van korábbrol is, nem újkeletű az ismerettség, nagyon egyhúron pendülünk, mindketten "őrültködősek" vagyunk, gátlástalanok, ereszd el a hajam típusok(az ilyen pasi is nagyon ritka típus, és ez is nekem nagyon kell és alig találom)

Vele nagyon szerelmes kapcsolatunk lett(családi is, haveri kör is egyezik, zenékre együtt éneklés romantikák, drámaiság, szenvedély), erre nem bevágja egy veszekedésnél azt hogy én két "felesért" vihető vagyok?? (Mert hogy mi úgy kezdtük a járást, hogy buliztunk és vett pár italt.)


Most komolyan a pasikat jól le kéne húznom mielőtt bármire igent mondanék, hogy aztán ne kapjam ezt?


Én a JELLEMÜKET szeretem meg eleve. Nem azt hogy mivel akatnak vetíteni, mivel.udvarolnak mivel hódítanának: kocsi pénz étterem vásárlás. Nekem ezek a legutolsó szempontok csak!


Aztán még én vagyok lenézve hogy tragaccsal, meg "felessel" szednek fel.


Szóval jobb ha megtanulom hogy menjek rá egy kapcsolat elején a lehúzásra mert csak akkor leszek értékes nő a szemükben??



#nem aranyásók lenézése
2022. szept. 2. 09:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*porsche
2022. szept. 2. 09:31
 2/25 A kérdező kommentje:
Camaro
2022. szept. 2. 09:32
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Mivel ez volt mindig a kezdés, így ez maradt meg bennünk.


Az egyiknél bulis pics**a


A másiknál meg aranyásónak néztél ki.


rossz volt a kezdés magyarul..

2022. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Te most vagy egy retek vagy , vagy megint egy incel okoskodik
2022. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem értitek?

Az egyiknek az volt a baja hogy nei ugy rémlik hogy a sz.r kocsival szedett fel(közben nem),a masiknak meg az maradt meg hogy par itallal(miközben egy rakat sztorink volt már előtte is.)


A pasik nem a személyiségükkel akarnak megfogni egy nőt hanem anyagiakkal?


Wn sz.rom le hogy mennyit költ rám HA tetszik valaki. De akkor menjek rá a kopasztásra?


(Amugy mindkettő el akar venni, nem bulis p.csának néz csak a barátom sem, a másik meg nem győz udvarolni hogy menjek vissza, velem akar élni.

Mindkettő több mint férfi, komolyabb a kapcsolat annál.)


De most udvarol egy harmadik és már attol tartok ha csak sétálok kávézgatnék vele nem e lejáratom magam ha nem húzom le mielőtt összejövök vele. Mert aztán kitudja lehet ő meg kávéscsajnak fog hívni fél év mulva!

2022. szept. 2. 09:47
 6/25 A kérdező kommentje:
*neki
2022. szept. 2. 09:48
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

De értjük.


Valami gond van veled, és eléggé zavarosan állsz hozzá az emberekhez.

2022. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem velem van a gond ne haragudj.

Én egy férfi személyiségét nézem és nem a pénzét.

Éa ez miatt hogy nem költöttek rám eleget, lenéznek.

Ez itt a gond.

2022. szept. 2. 09:57
 9/25 A kérdező kommentje:
Ja vagy a mai világban a lz a normális ha a nők a pénzre mennek.
2022. szept. 2. 09:58
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kezdhetnél értelmes férfiakkal is, nem csak felszínes beképzelt hülyékkel.
2022. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!