Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "fenyegetőzik" a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "fenyegetőzik" a szakítással?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor azzal "viccel", hogy lecserél más nőkre, és hogy szakít velem. De ő ezt viccesnek találja, én nem. De ha fordítva történik ez, hogy én mondom neki, akkor megvan sértődve, hogy én csak úgy eltudnám dobni őt. Volt úgy hogy még az exeit is jobb színben tüntette fel, mint engem pl. az exe legalább ezt meg azt megcsinálta, míg én nem. De közben meg erről az exéről azt mondta hogy hogy megbánta már hogy vele összejött.

Meg sokszor ha olyat mondok neki, ami nem tetszik neki, akkor mondja, hogy hallgassak, vagy kapni fogok, persze ő ezen is mooslyog.


2022. szept. 6. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én is olvastam már a kérdésed többször. Ha azóta is vele vagy, akkor nyilván nem tudsz mit csinálni, szakítani meg nem akarsz. Tűrj.
2022. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Jajjjj még hányszor irod ki? Ez van ha apu meg anyu testvérek...
2022. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Utoljára decemberben láttam, hogy írtál ki róla kérdést. Azóta 9 hónap telt el. Nem tudlak sajnálni, te lábtörlő szar.
2022. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Attol fél hogy kidobod.

A kisebbségi komplexusosak ilyenek. Játszák a nagy arcot hogy ő aztán szakít mikozben retteg attol hogy TE fogsz.

2022. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy dobja ki, utolsó, a kérdező már vagy másfél éve itt nyíg. :D
2022. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes elgondolkodni, miért vagy olyannal, aki az önbizalmadba tipor. Szerintem a szakítás akkora súlyú, hogy egy kapcsolatban nem szabad vele viccelni, fenyegetőzni, szerintem csak akkor kerülhet szóba, ha már nem vagytok biztosak, hogy folytatni kellene
2022. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!