Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy sosem fog megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy sosem fog megváltozni?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, azonban azt valahogy nehézkes elfogadnom, hogy egyszerűen nem kér bocsánatot (ha tett valami olyat amivel engem megbántott). Néha még az is nehezére esik, hogy annyit mondjon "bocsi", holott jogosan várnám el néhány helyzetben.

Nem egyszer megmelítettem Neki, de nem változott semmi...

Tudom, hogy nem fogom tudni megváltoztatni, de azért reménykedjek?


Előre is köszi a választ!

27N



2022. szept. 6. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gyakran varod a bocsanatkerest? Ilyenkor vajon mi a bune? Nem lehet hogy tul konnyen es tul gyakran bantodsz meg?


Te hanyszor kertel mar tole bocsanatot osszesen?

2022. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én már megpróbáltam Vele megbeszélni szépen is meg csúnyán is, de látom nem igazán tartja fontosnak, hogy engem ez zavar.


Nem vagyok sértődékeny, nem kellene állandóan a bocsánatomért esedeznie, csak egy egyszerű bocsánatkérést várnék, pl. "jól van, ne haragudj", vagy "bocsi" (helyzettől függ), de semmi ilyesmi nincs. Nincsenek nagy elvárásaim.


Elégszer kértem bocsánatot Tőle ahhoz, hogy tudja, ennek így kéne működnie az Ő részéről is. Viszonylag könnyen megbocsátok, nekem ez nem gond. Azonban, nem akarom, hogy azt gondolja, hogy ez mindig az én feladatom és neki nem kell változtatnia a dolgokon.

2022. szept. 6. 20:01
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha könnyen megbocsatasz, akkor semmi következménye nincs annak, hogy valami olyat tesz, vagy nem tesz, amit kene/nem kene.

Mondom akkor harmadjára :D

Vagy megszokod ezt vagy szakitasz.

2022. szept. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem olyan értelemben bocsátok meg könnyen, hogy hogyha történt valami egyből bocsánatot kérek, mert van amikor nekem is időbe telik, viszont nálam gyorsabban mint nála. Ő képes napokig nem írni vagy keresni ha megbántva érzi magát, ami őszintén, elég éretlen viselkedés.


De világos, vettem a lapot. Köszönöm!

2022. szept. 7. 08:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, azt kell mondjam, sajnos az az igazság, hogy tényleg megszokja az ember, vagy hagyja a francba. Mondom ezt egy 10+éves kapcsolatban. Egy az egyben ilyen az én párom is. talán még egyre rosszabb is, ahogy telik az idő.
2022. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Értelek. Ezt sajnálattal olvasom.. Én azt hiszem ennyi ideig nem tudnám ezt tűrni.

Szóval, végülis egyszerű, el kell dönteni, hogy megszokom vagy megszököm.

2022. szept. 12. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!