Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok milyen kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok milyen kapcsolatban van az édesanyjával? Titeket is zavar az, ha folyton rajta cseng?

Figyelt kérdés

Vagy hogy eltartja, ha együtt élnek.....



Őszintén nektek milyen a kapcsolatotok az anyósotokkal?


Kérlek írjátok kort és nemet is....


2022. szept. 6. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
helyesen: csüng, szerintem ezt a szót kerested!
2022. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a ki javítást🙂🙂
2022. szept. 6. 18:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer beszel vele, kb 800kmre elunk toluk
2022. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Jó kapcsolatban van az édesanyjával, de szerencsére én is. Kb naponta-kétnaponta beszélnek, meg amióta gyerek van, azóta már igazából én is (van egy közös chat-ünk, amiben mindhárman benne vagyunk, képeket küldözgetünk a gyerekről, megbeszéljük mikor ki hozza el a bölcsiből, stb). Az kicsit zavart, amikor a nászúton is párnaponta telefonáltak egymással, de elfogadtam, mert a férjem egyke gyerek és az apja nem sokkal azelőtt halt meg, hogy velem találkozott volna, szóval relatíve friss volt még akkor, hogy az anyukája özvegyként maradt egyedül.

Amikor megismerkedtünk egyébként, akkor az anyjával lakott, és egy ideig én is ott laktam náluk, amíg összegyűjtöttük az önerőt az első lakásunkra, semmi gond nem volt, simán ment az együttélés is. Anyósommal jobb a kapcsolatom, mint a saját anyámmal, vele nem tudtam volna együtt élni egy perccel sem tovább (érettségi után egyből elköltöztem), nemhogy még házasokként. Vele évente 2x találkozunk 3-4 napra, az is sok, ezzel amúgy a férjem is egyetért :D Anyósommal hetente többször találkozunk, amikor jön a gyerekre vigyázni vagy mi megyünk hozzá vasárnapi ebédekre, meg néha nyaralásra is visszük magunkra, első sorban gyerekvigyázásra (mondanám, hogy ingyen, de ugye akkor mi fizetjük neki a teljes nyaralást, szóval azért annyira mégsem ingyen bébiszitter).


Ég és föld a különbség kettőnk anyja között, ha anyósom olyan lenne, mint az én anyám, akkor lehet, hogy a külföldre költözés egy sokkal csábítóbb lehetőség lenne, mint így.

2022. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszél vele egyáltalán, pont azért, mert ezt csinálta vele. Nem volt nyugtunk, a semmiből kopogott be úgy, hogy 300 kmre lakik tőlünk. Nagyon sok volt és megszólt engem, mert a "család részeként" nem szórakoztatom, csak megtűröm.


Nem én kértem, hogy ne beszéljen vele, én is helyére tenném anyámat, ha így viselkedne. Ha a kapcsolatot rombolja valamelyik szülő, annak a gyereknek a kötelessége beszélni vele és határokat húzni, akinek a szülője. Bár normális esetben nem kell párkapcsolat ahhoz, hogy az ember megelégelje az ilyesmit.

2022. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csüng rajta. Havonta kéthavonta meglátogatjuk de ennyi. Akkor ott vagyunk náluk max 1 órát. Meg néha messengeren beszélnek. Lenne lehetőség több találkozásra is, de a párom nem igényli.
2022. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

És mivan azokkal, akik együtt laktok az anyósotokkal? Vagy csak részben?


Nincsenek problémák vagy dolgok, amik idegesítenek?

2022. szept. 6. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem élünk együtt, nem is tennék ilyet, amíg bármi más lehetőségünk van. De anyósom egyébként egy tündér. Jó kapcsolatban vagyunk, segít, amiben tud, de nem telepszik ránk. Ha betegek vagyunk, mindig felajánlja, hogy szívesen főz nekünk, át is hozza, és mivel varrónő, ránk szabja a ruhákat, ha szükséges, ráadásul az esküvői ruhámat is ő varrta. Nem igazán kívánhatnék jobbat. Teljesen egészséges, és kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. De ha iszogatunk, mindig el is mondja, hogy a legjobb anyós akar lenni. Én meg végtelenül hálás vagyok érte, mert tudom, hogy ez oltári ritka.
2022. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém akár feleségül is vehette volna az anyját..
2022. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként jól írta az egyik korábbi válaszoló, ezt a párodnak kell lerendeznie. Beszélj vele, de ne legyél támadó, hiszen az anyja és szereti. Mondd, hogy igényed lenne több privát térre, és kezdjétek el átbeszélni, hogy hogyan lehetne ezt megoldani. Ha elsőre támad, az még talán érthető, ekkor csitítsd le, hogy nem teljesen elválasztani akarod, csak egy egészségesebb kapcsolatot kialakítani. Ha nem sikerül normális mederben tartani a dolgokat, miközben te asszertíven állsz a dologhoz, akkor ideje tovább lépni.
2022. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!