Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni abban az esetben, ha?

Figyelt kérdés

Ha most vagyok 17 hetes terhes, és a párommal 8 év van mögöttünk, ő 5 éve nyaggat a gyerekkel, most, hogy itt van, meggondolta magát és lelépett.


Azt hiszem kikészültem.


Mit tegyek?

Teljesen kétségbe vagyok esve


2022. szept. 7. 22:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez így megtörtént, akkor keress egy tökös ügyvédet és - bár a legtöbb esetben indokolatlanul szokás követelni - most a gyerektartás mellé, míg nem dolgozol, veresd rá az asszonytartást is. Amennyit csak ki lehet sajtolni belőle.

Ez a cserbenhagyásos gázolás minősített esete, sajnálom.

2022. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Uhh... nagyon sajnállak. De fel a fejjel, nem csak az számít, hogy ő mit akart. Ha te is ugyanúgy szeretted volna a babát, akkor meg fogod oldani, elég erős vagy hozzá 💪 kérd a család, szülők segítségét. A palid meg b*szódjon meg.
2022. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1, az a baj, hogy egyéni vállalkozó, hiába keres 2 millió felett/hó.


#2, nehezen vettem rá magamat így is, talán az a bajom, hogy gyerekkel nehezebb lesz a későbbiekben ismerkedni, stb..

2022. szept. 7. 22:16
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

"hogy itt van, meggondolta magát és lelépett."


Mi volt az indok? Egyik pillanatról a másikra szakított minden ok nélkül?

2022. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Eszem megáll komolyan, bár ez rajtad nem segít.

Micsoda tahók vannak.


Csak sok erőt és türelmet kívánhatok.

2022. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4, az anyós kezdte el telebeszélni a fejét, hogy elvesztegeti az életét mellettem, inkább egy egészséges nőt kellett volna felcsinálnia (erősen migrénes vagyok) és nagyon durván átmosta az agyát azzal, amivel csak lehet, majd rám írt fél órája, hogy ő bármennyit fizet, csak "intézzem el" a gyereket, vagy majd ő fogja (kacsintós smiley)


#5, köszönöm szépen, egyszerűen ki vagyok borulva

2022. szept. 7. 22:21
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
akkor még buta is. mi az, hogy intézd el? ez a legalja.
2022. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Számomra baromi hihetetlen a sztori, hogy együtt vagy valakivel 8 évig és majd az "anyós átmossa" az agyát és ezért szakít veled, majd azt mondja "intézd el a gyereket".


Valahol ez a sztori sántít vagy nem is tudom, hogy bírtatok együtt éveket. 8 év az nagyon sok idő ennyi idő alatt kiderül minden a másikról és nem lehet csak úgy átmosni az agyát.

2022. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

#3

Egyéni vállalkozó és 2 millió felett keres, de nincs pénze?

Adócsaló, ki lehet csinálni. Adni fog pénzt a gyerekre.

2022. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#7, azt értette ezalatt, hogy oltsam ki az életét..
2022. szept. 7. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!