Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Súlykérdés-őszinteség. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlykérdés-őszinteség. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Köszönöm, ha elolvassátok kicsit hosszú történetem, és megosztjátok a gondolataitokat velem a témával kapcsolatban. Fiatal kapcsolatról van szó, a férjemmel 4 éve vagyunk együtt, 1 éve házasok, 7 hónapja született meg a kisfiunk. A férjemmel már a randik előtt is jó ismerősök voltunk, az egyetemen közös projektekben vettünk részt. A problémánk mostanra viszont (vagy csak az enyém?) a súlyom kérdése lett. 
 A a férjem az egyetemen látott ducin is, majd mikor lefogytam és szinglik lettünk mind a ketten, randizni kezdtünk, és összejöttünk…ekkor 53 kg voltam (168 cm vagyok, 30 éves). Ahogy telt múlt az idő, a kapcsolatban 2 évig nem jött szóba a súly kérdés, amíg egyszer egy esti beszélgetés során (mikor a szexualitásunk ritkulásáról volt szó) a férjem elmondta, hogy hát eléggé zavarja már a combom mérete, és főleg emiatt nincs kedve. (57 kg voltam) Teljesen padlót fogtam. Nem tudtam elfogadni, hogy ilyen szigorúan nézi ezt, hogy a külsőmet grammra méri, a szexualitást ilyen szinten teszi ettől függővé. A kezdeti sokk után, mikor voltam mérges, lázadozó, a megfelelni vágyásom utat tört magának, és be tudtam állítani a stabil 55 kg súlyt, ami valamelyest jobban tetszett már a férjemnek. Igen, valamelyest, mert újra és újra elmondta mikor ez szóba jött ezután is, hogy jó-jó, de “Mi nem így jöttünk össze, nekem az tetszik, ahogy akkor kinéztél”. 
 Nem tudtam, mitévő legyek. Nem tudtam, el tudom-e fogadni ezt egy életen át? Telt-múlt az idő, elfogadtam valahogy, hozzámentem, terhes lettem. A férjem ebben is hű volt magához, jött a táblázatával, “ideális terhességi hízás kalkulátor”, hogy na, itt van, hétről hétre ennyit lehet a súlyod . 56-ról indultunk, és a táblázat végigvezet egészen a 40.hétig , mennyit is szabad hízni. Ehhez is persze tartottam magam, örült neki, hogy nem hízom meg, én meg egyébként sem voltam kívánós, úgyanúgy ettem, mint azelőtt. Körülbelül a célsúlynak megfelelően mentem szülni (az utolsó 3 hétben már nem mértem és a gyerekágy alatt sem), az első mérésem 8 hetes baba mellett volt, az 65 kg volt. Lassan, de folyamatosan fogytam, a férjem vett egy speciális mérleget, ami ilyen testösszetétel elemző akármi- erre is rá kellett állnom 2 hetente maximum. Az eredmények mindig jobban és jobbak voltak, nőtt az izomarány, csökkent a zsír, csökkent a tömeg. 
 Most, itt vagyunk, 7 hónapja szültem, 58 kg vagyok. Még van hátra pár kg, de már elment a kedvem a diétától, mert valahogy úgy érzem, nincs rendben ez az egész. Újra és újra lejátszódott a beszélgetés, “miért kevés a szex? Miért nincs ehhez kedved-ahhoz kedved általában?” — és mindig a súlyom a válasz. Hogy “hát tudod hogy nem vagy olyan jó formában, így nem megy”. Nem tudom eldönteni, most ez helyes-e…most ő őszintén beszél, ez önmagában jó, de amit mond, kikészít. Nyilván őszinteségre vágyik az ember, de ez a szintű már olyan kellemetlen. Ha néha szexelünk, sem tudom már élvezni, folyton azon agyalok, hogy nézhetek ki, és biztos kövérnek lát. Már megmondtam neki, hogy ezek miatt nekem most egy darabig nincs kedvem. Szeretnék úgy együtt lenni valakivel, hogy szépnek és kívánatosnak érzem magam, de így sajnos nem megy. Mit gondoltok? Mitévő legyek? Túlreagálom?

2022. szept. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Na hát ha ez nem kamu kérdés, akkor eltakarodhat a büdös f*szba a férjed! Elbasztad, mert már a legelső alkalommal a fejéhez kellett volna vágni a mérleget, és kidobni, nem pedig gyereket csinálni
2022. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolnám, hogy túlreagálod. Véleményem szerint a férjed ostoba büdös gyökér. Biztos bennem van a hiba, de nekem nem ment el a kedvem a szextől, mert a barátnőm felszedett kemény 7 kg-t. Persze más tészta lenne ha a súlyod a duplája lenne, de erről szó nincs. Egy kérdésem van: A férjed egy sportos testű félisten vagy kancsöccsel és úszógumival aláz téged és b*ssza tönkre q szexuális életeteket? Plusz egy kérdés: Miért hagyod magad? Az eszem megáll milyen hapsiknak van párja/felesége.
2022. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
Ez nekem elég gázosnak hangzik:-( Biztos nincs más a háttérben, nem kifogás? Pár kiló nem a világ, pláne, hogy nem is vagy alacsony. Ha 20-30 kiló plusz, köldökig lógó mellek, kötényhas, durva narancsbőr/stria lenne, akkor még megérteném, hogy szerelem ide vagy oda, csökkent azért a vágyon, de így… Sok férfi összetenné a két kezét, hogyha szülés után pár hónappal így sikerülne a párjának visszafogyni.
2022. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%

Megmondom őszintén nekem is úgy tetszett a párom leginkább, ahogy megismertem, jó izmosan, ha pár kg-t fogyott betegség miatt, már akkor kevésbé kívántam. Tudom, hogy ez borzasztó felszínesség, de sajnos nem tudok tenni ellene, nekem fontos a külső vonzalom.


Viszont tuti nem mondanám így neki, mert tudom, hogy bántó és én se nézek ki mindig ugyanúgy. Senki sem. Aki ezt nem tudja elfogadni, annak nem való kapcsolat. Szerintem a férjed egy tahó, főleg az alapján, amit a terhességed alatt leművelt.

2022. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Jó nagy büdös gyökér a csávód, te meg a szamár aki ezt eltűrte.
2022. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de ha te úgy gondolod, hogy ez a faszi egy kicsit is normális, veled sincs valami rendben.

Ember, grammra mér, mint valami felvágottat a húspultban!!! Szerinted ez oké?! Hogy a viharba tudtad ezt 2 alkalomnál többször eltűrni? Normális vagy te? Vagy ennyire alacsony az önbizalmad, hogy bármit megteszel egy ilyen heréért? Pitizel a szexért, mint egy jól betanított pincsi? Hol lehet ilyen kihasználható nőket szerezni? Beujítok egyet én is (irónia). Már nem azért, de ez a Norbi update lóf/z mit tesz le az asztalra, hogy centiről centire meg akarsz neki felelni? Ő az atyauristen, vagy mi?


Tudod mit csinálj? Szedd össze a sz/rjait és basd ki még ma a ház/lakás/tköm tudja mi elé. A mérlegjeit pedig személyesen told fel a seggébe. Jó mélyre, ha lehet.

Te meg húzz el orvoshoz. Valami nagyon profi pszichiáterhez, hogy kikúráljon ebből a totális restkép zavarból!

Eszem megáll, milyen emberek vannak...

2022. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Biztos kövérnek lát... a férjed szerintem inkább impotens és alig-alig tudja magát rávenni, hogy nekifogjon szexelni. Marha vastag combod lehetett 57 kilósan. Ő biztos egy kockáshasú izomkolosszus vastag pöccsel, nála minden 120%, hogy te megkívánod őt.

Nagyon sajnálom, amit veled mável.

2022. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
*művel
2022. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Ott szúrtad el, hogy aki grammra méri, hogy mennyire "szeret", ahhoz nem szabadott volna hozzámenni. Értem én, hogy rózsaszín köd, meg szerelmes vagy, meg minden... de azért diplomás emberként átláthatnád, hogy ha valakinek ennyire a kilóktól függnek az "érzései", annak jó vége soha nem lesz. Olyan ugyanis nem lesz, hogy te évtizedekig folyamatosan tudod majd tartani grammra pontosan a célt, főleg, hogy idővel egyéb változások is lesznek a testedben. Az ilyen házasságok zöme szokott úgy végződni, hogy a férj "lecserél" valakire, aki centire és grammra megfelel neki. Mert neki ez a lényeg.
2022. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem az őszinteség a probléma. Hanem az, hogy ő egy gyökér.
2022. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!