Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon egy 30 fölötti anyuci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egy 30 fölötti anyuci pici fiát milyen könnyű leválasztani?

Figyelt kérdés

Úgy ragaszkodnak egymáshoz, mint egy szerelmespár, de a srác szeretne azért egy nőt.


Belemennétek, hátha?


2022. szept. 8. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nehéz.


Más ha valaki az anyjával él, de nincs kiszolgálva, főzve mosva takarítva rá stb.


De ez a mamahoteles kategória és mami pici fia az necces.


Mindkettővel volt dolgom :)


Az egyik aki ilyen anyu pici fia, és hát minden elé volt rakva kb. szóval ez a mamhotel + anyu pici fia kb. egy kategóriába sorolható. Eleinte türelmes voltam, beszéltünk róla, de nem....egy kínlódás...3 hónap után feladtam.


A másik azért lakott otthon mert egyedül nem akart albérletbe menni és nem akart egyedül belevágni hitelbe/kölcsönbe.

Ő mindent megcsinált otthon. Inkább ő segített mindenben az anyjának.

Vele össze is költöztünk.

Más volt a célunk a jövőt illetően így szétmentünk, de nem az anyja miatt.

2022. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2022. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el,mindig anyuka lesz az első,te csak a a szeretője lehetsz max anyuci pici fiának. Az ilyesfajta toxikus kapcsolatokat nincs az az isten(nő) aki szét tudja robbantani ennyi idősen már.
2022. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
54%
Otthon saját házrészem van. Magamra főzök-mosok-takarítok. Régebben ki akartam venni egy albérletet, de olcsóbb ha hazaadok és eltartom magam, meg félreteszek. Nyilván: a családom maradéka nem ugrál körül - nem igénylem. :))) Elvagyok én magamnak, köszönettel.
2022. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4

És? Nem attól mama pici fia valaki, hogy fizikailag otthon él.

2022. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
5: Akkor melléléptem. :)))
2022. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem erről volt szó, azzal úgy semmi probléma nincs.

Az "anyuci pici fia" azt jelenti,hogy egy férfinak az anyján kívül senki nincs aki számítson,az anyjának teljesen alá van rendelve. Párkapcsolatra teljességel alkalmatlanok az ilyen krapekok.

2022. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Nem az én dolgom egy felnőtt embert leválasztani az anyjáról és felnevelni meg ellátni az anyja helyett.
2022. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyuci pici fia nem attól függ h otthon lakik-e. Nekem volt olyanom h külön lakásban él a rosszfiú kinézetű és élő "fiúcska", 40-hez közel. Deminden szösszenetért az anyjának telózott, minden szösszenetról kikérte a véleményét "anyunak", mindenhez "anyu" segítsége kellett neki, aztán benyögte h párválasztásnál is "anyura" hallgat s neki egy nő arra kell h mosson, főzzön, takarítson. Na akkor gondolkoztam el azon h köszönöm én ebből nem kérek.

Én is otthon lakom, de minden saját dolgom én csinálom, s az életemben is én döntök mindent.

2022. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!